Якщо ви не прихильниця правильного харчування і спорту, стати стрункішою можна за допомогою коригуючого білизни — відмінна ідея, правда? Насправді — не завжди. Тому що при регулярному носінні стягуючої білизни виникає відразу кілька проблем.
Виявилося, що кожен вид коригуючого білизни, будь то труси-боксери, облягаючі шорти і вузькі комбідреси, несе небезпеку для жіночого здоров’я. Лікарі перераховують такі наслідки носіння стягуючої білизни: проблеми зі спиною, тромбоз глибоких вен і навіть рак.
Проблеми з шлунком
Верхній край стягуючих шортів зазвичай припадає на область між пупком і грудьми. Тиск на шлунок призводить до інтенсивної виробленню шлункового соку, а це викликає печію і дисфагію — труднощі з ковтанням. На шлунок ти і білизна, і збирається зверху жировий шар. Якщо викид кислоти з шлунку відбувається регулярно, це сприяє розвитку раку стравоходу. Фахівці сперечаються, наскільки ймовірно розвиток цього захворювання, проте ризикувати своїм здоров ” ям, незважаючи на те, що «краса вимагає жертв», необачно.
Тиск на хребет
Стягуюча білизна працює за принципом корсета і дозволяє зменшити об’єм талії і стегон без фітнесу та обмежень в їжі. Якою ціною? Звикаючи до підтримки, м’яка м’язи живота слабшають, а напружені до фрази зв’язку spini і хребці виявляються під непотрібним тиском. Це призводить до болів в спині.
Дерматити і грибок
Ще одна проблема в тому, що творці коригуючого білизни не ставили перед собою завдання створити предмет гардеробу, який «дихає». Щільна синтетична тканина найчастіше не пропускає кисень, через що досить часто з’єднання є різні проблеми зі шкірою, від дерматитів до грибкових уражень.
Навантаження на вени
Тим, хто знаходиться в групі ризику по розвитку варикозу, варто відноситься до коригуючій білизни особливо обережно, оскільки воно частково перекриває кровообіг у верхній частині ніг. Це призводить до варикозу, тромбозів, тромбофлебіту.
Коригувальна білизна справді допомагає візуально постройнеть максимум на один розмір. Однак чи варта гра свічок — вирішуйте самі: носіть не регулярно, а тільки по особливих випадках.