В австрійському місті Мюльфіртелі планується проведення авто-дискотеки

У той час як Лінц все ще обговорює проект автокінотеатру на виставковому майданчику Урфахранер, Мюльфіртель йде ще далі. У Санкт-Мартін-їм-Мюлькрайс (район Рорбах) у найближчі вихідні буде організована авто-дискотека.

Організатори авто-дискотеки стверджують, що у них можна буде дотриматися всі застосовні правила дистанції, тому що відвідувачі будуть сидіти на своїх машинах. «Ви можете уявити це собі як пором з усіма машинами в рядах», — так описує ініціатор проекту Фабіан Грюнейс свої плани. На цьому майданчику буде близько 250 автомобілів, перед ними — велика сцена з артистами і різними візуальними ефектами: «З тією лише різницею, що люди сидять в своїх машинах». Музика буде звучати з автомобільного радіо. При цьому допускається не більше двох осіб на один транспортний засіб, а автомобілі можна залишати тільки у виняткових ситуаціях. «Ми також рекомендуємо людям сходити в туалет заздалегідь удома», — попереджує Грюнейс. Поки неясно, чи можуть приносити офіціанти напої у вікно машини.

Бургомістр Санкт-Мартін-їм-Мюлькрайа Вольфганг Ширц, за його словами, не в захваті від цієї новини. Але органи місцевого самоврядування схвалять авто-дискотеку після обговорення з мешканцями і поліцією. «Найголовніше, що шум і музика, так би мовити, залишиться в машинах», — сказав Вольфганг Ширц.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh