Новини з Австрії

В австрійському місті Мюльфіртелі планується проведення авто-дискотеки

У той час як Лінц все ще обговорює проект автокінотеатру на виставковому майданчику Урфахранер, Мюльфіртель йде ще далі. У Санкт-Мартін-їм-Мюлькрайс (район Рорбах) у найближчі вихідні буде організована авто-дискотека.

Організатори авто-дискотеки стверджують, що у них можна буде дотриматися всі застосовні правила дистанції, тому що відвідувачі будуть сидіти на своїх машинах. «Ви можете уявити це собі як пором з усіма машинами в рядах», — так описує ініціатор проекту Фабіан Грюнейс свої плани. На цьому майданчику буде близько 250 автомобілів, перед ними — велика сцена з артистами і різними візуальними ефектами: «З тією лише різницею, що люди сидять в своїх машинах». Музика буде звучати з автомобільного радіо. При цьому допускається не більше двох осіб на один транспортний засіб, а автомобілі можна залишати тільки у виняткових ситуаціях. «Ми також рекомендуємо людям сходити в туалет заздалегідь удома», — попереджує Грюнейс. Поки неясно, чи можуть приносити офіціанти напої у вікно машини.

Бургомістр Санкт-Мартін-їм-Мюлькрайа Вольфганг Ширц, за його словами, не в захваті від цієї новини. Але органи місцевого самоврядування схвалять авто-дискотеку після обговорення з мешканцями і поліцією. «Найголовніше, що шум і музика, так би мовити, залишиться в машинах», — сказав Вольфганг Ширц.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України