Здоров'я

Українцям розказали, як знайти сімейного лікаря онлайн

Сімейного лікаря в Україні, з яким можна укласти декларацію, можна знайти онлайн.

Сімейного лікаря в Україні, з яким можна укласти декларацію, можна знайти онлайн. Про це повідомляє Національна служба здоров’я України.

Так, щоб знайти сімейного лікаря, можна скористатися дашбордом “Електронна карта місць надання первинної медичної допомоги” на сайті НСЗУ.

На електронній карті можна знайти перелік медичних закладів, які укладають декларації з пацієнтами, а також список лікарів і кількість укладених декларацій.

Як знайти сімейного лікаря:

  • щоб знайти медзаклад, у полі фільтрів оберіть область, населений пункт і форму власності закладу. В результаті побачите адреси й телефони закладів;
  • у полі фільтрів оберіть спеціалізацію лікаря (сімейний, педіатр, терапевт) або впишіть прізвище та ім’я фахівця, якого шукаєте. Відобразяться лікарі, кількість укладених декларацій та їх ліміт;
  • якщо лікар не набрав ліміт, то не має права відмовити в укладенні декларації. Якщо ліміт досягнутий, то він самостійно вирішує, чи брати більше пацієнтів.

Зазначається, що при зміні сімейного лікаря не потрібно розривати декларацію з попереднім. Вона анулюється автоматично.

Раніше українців попередили, коли “швидка” має право не виїжджати на виклик.

Зазначимо, що українці можуть отримати низку медичних послуг безкоштовно за Програмою медичних гарантій.

Також ми писали,що в Україні пацієнти після трансплантації можуть отримати імуносупресанти безоплатно або з частковою доплатою за програмою реімбурсації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України