Волонтер: Савченко шахраї можуть нажитися на горі людей

Волонтер: Из-за Савченко мошенники могут нажиться на горе людей

Відомий український волонтер, керівник групи «Патріот» Олег Котенко в ефірі однієї з радіостанцій висловив думку, що, оприлюднивши списки полонених нардеп Надія Савченко не стільки допомогла українській або російській стороні, як вважають багато експертів, скільки підставила близьких, родичів тих людей, які зараз у полоні у сепаратистів, передає Replyua.

На думку Олега Котенка, Надія Савченко провела безпрецедентну за своїми масштабами піар-акцію в Україні, адже не всі люди можуть зрозуміти, які інтереси насправді переслідувала Савченко, і справді повірять, що колишня бранка хоче допомогти десяткам українців вибратися з полону.

«Сама ж Савченко окрім, як попіарилась, ще й відкрила ящик Пандори для численних шахраїв, які тепер почнуть заробляти на горі матерів і дружин полонених українських вояків, коли почнуть телефонувати і вимагати від 1 тисячі до 10 тисяч доларів за звільнення з полону чийогось сина або чоловіка», – зазначив волонтер.

Багато будуть думати, що СБУ тільки нашкодило, і почнуть передавати гроші невідомо кому, тим самим, потрапляючи на гачок шахраїв. «Савченко «наплювала» не на українську владу, вона байдуже «наплювала» на сотні українців, показавши, яка вона героїня», – резюмував Олег Котенко.

uploud...

загрузка...

Про vit

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

У Верховній Раді витворили ще одне об’єднання, його назва точно зіб’є вас з ніг

У парламенті створене міжфракційне депутатське об’єднання “Здоров’я нації – основа благополуччя Держави” Серед пріоритетних напрямків ...

Подробности визита Порошенко в США

Президент Украины остался доволен тем, как состоялась его поездка в Америку. Лидер страны встретился не ...