У Станиці Луганській зривається розведення сил із-за бойовиків, які не хочуть залишати вигідних позицій

За словами генерал-майора, в даний час представники НЗФ займають гору князя Ігоря, що дозволяє їм контролювати місцевість

Розведення сил і засобів в Станиці Луганській зривається, тому що бойовики не хочуть залишати вигідні позиції на горі князя Ігоря. Таку позицію висловив керівник української сторони СЦКК генерал-майор Борис Кременецький в інтерв’ю “Українській правді”, передає 112.

“Якщо ми подивимося географію цього місця, то позиції ОРЛО знаходяться на горі князя Ігоря – це висота, з якої все можна контролювати. Тому в разі розведення їм доведеться залишити ці позиції і піти за гору. Вони втрачають тактичну перевагу на цій місцевості. Тому, на мій погляд, весь час і зривається це розведення”, – сказав Кременецький.

Нагадаємо, 21 вересня 2016 року в Мінську було підписано Рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі. Згідно з рамковим рішенням про розведення сил і засобів, СММ ОБСЄ здійснює на постійній основі моніторинг та верифікацію процесу розведення сил і засобів на узгоджених ділянках розведення. У відповідності з угодою було здійснено розведення сил і засобів в Золотому і Петровському, однак ОБСЄ досі не має повного доступу до цих зон.

В Станиці Луганській провести розведення сил до нинішнього часу було неможливо через регулярні обстріли. Також з’являлася інформація про те, що місцеві жителі побоюються загроз і розправи з боку бойовиків після того, як українські військові покинуть цей регіон.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh