Новини

У Станиці Луганській зривається розведення сил із-за бойовиків, які не хочуть залишати вигідних позицій

Кременецкий: У Станицы Луганской срывается разведение сил из-за боевиков, которые не хотят покидать выгодных позиций

За словами генерал-майора, в даний час представники НЗФ займають гору князя Ігоря, що дозволяє їм контролювати місцевість

Розведення сил і засобів в Станиці Луганській зривається, тому що бойовики не хочуть залишати вигідні позиції на горі князя Ігоря. Таку позицію висловив керівник української сторони СЦКК генерал-майор Борис Кременецький в інтерв’ю “Українській правді”, передає 112.

“Якщо ми подивимося географію цього місця, то позиції ОРЛО знаходяться на горі князя Ігоря – це висота, з якої все можна контролювати. Тому в разі розведення їм доведеться залишити ці позиції і піти за гору. Вони втрачають тактичну перевагу на цій місцевості. Тому, на мій погляд, весь час і зривається це розведення”, – сказав Кременецький.

Нагадаємо, 21 вересня 2016 року в Мінську було підписано Рамкову угоду про розведення сил і засобів на Донбасі. Згідно з рамковим рішенням про розведення сил і засобів, СММ ОБСЄ здійснює на постійній основі моніторинг та верифікацію процесу розведення сил і засобів на узгоджених ділянках розведення. У відповідності з угодою було здійснено розведення сил і засобів в Золотому і Петровському, однак ОБСЄ досі не має повного доступу до цих зон.

В Станиці Луганській провести розведення сил до нинішнього часу було неможливо через регулярні обстріли. Також з’являлася інформація про те, що місцеві жителі побоюються загроз і розправи з боку бойовиків після того, як українські військові покинуть цей регіон.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України