Політика

Країни G7 затягують рішення щодо активів РФ

Україна навряд чи найближчим часом отримає ЄС заморожені російські активи.

Справа в тому, що міністри закордонних справ країн Великої сімки схвалили декларацію за підсумками зустрічі в Італії, але відклали питання передачі коштів до наступного саміту, який відбудеться 13-15 червня.

Про це йдеться у тексті заяви.

Водночас Канада, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Великобританія та США засудили війну РФ проти України. Міністри планують укріпити можливості протиповітряної оборони України.

“Ми також працюватимемо з партнерами в цьому напрямку. У цьому контексті ми цінуємо Ініціативу негайних дій з протиповітряної оборони (IAAD), запропоновану Німеччиною”, – йдеться у документі.

Зазначається, що РФ має заплатити за збитки та руйнування, які вона завдає, атакуючи українську енергетичну інфраструктуру.

“Ми продовжимо вивчати всі можливі шляхи надання допомоги Україні в отриманні компенсації від Росії відповідно до наших відповідних правових систем та міжнародного права. На прохання лідерів ми продовжимо нашу роботу і надамо рекомендації напередодні саміту в Апулії про всі можливі напрямки та можливі варіанти використання знерухомлених російських російських країн”. суверенних активів для підтримки України, відповідно до наших відповідних правових систем та міжнародного права”, – йдеться у заяві.

Нагадаємо, ПАРЄ одноголосно ухвалила резолюцію про конфіскацію активів Росії та олігархів Кремля.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України