Політика

До арешту заступника Шойгу доклала руку українська розвідка, – ЗМІ

Джерела в ГУР повідомляють, що до гучного арешту заступника міністра оборони РФ Тимура Іванова доклала руку українська розвідка.

Зама Шойгу підозрюють у державній зраді, пише «Українська правда».

У березні 2024 року фахівці української розвідки здійснили спецоперацію, внаслідок якої отримали доступ до значного масиву секретної службової документації російського Міноборони, зокрема конфіденційної інформації та службових документів Іванова.

За словами джерела УП, незважаючи на реакцію ворога і його спроби убезпечити відповідні сервери, кібератака була здійснена успішно і досягла своєї мети.

При цьому невдовзі після отримання українською розвідкою доступу до службової документації заступника Шойгу, слідчі органи РФ розпочали проти нього слідство за звинуваченням у корупції. І врешті-решт Іванова відправили до СІЗО за підозрою в отриманні хабара.

Як зазначили в розвідці, у Кремлі й раніше чудово знали про хабарництво Тимура Іванова, однак це не ставало приводом для його притягнення до відповідальності. Водночас саме медійний розголос витоку інформації та потрапляння її в українську розвідку (а не хабарництво заступника Шойгу) стало реальною причиною його переслідування та арешту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України