6 доказів того, що найкраща подорож — це подорож із сестрою

У кожного є своя думка щодо того, з ким йому комфортніше подорожувати, а хтось і зовсім вважає за краще вирушати у поїздки в самоті. Але ми готові переконати вас, що немає кращого компаньйона для подорожей, ніж ваша сестра!

Саме сестра перебувала з вами більшу частину життя. Ви сварилися, мирилися, шукали пригод на свою п’ятдесят яту точку, втішали один одного при розставання з хлопцями та разом кривились над незручними жартами мами і тата. І якщо ви все ще сумніваєтеся і думаєте, з ким провести відпустку за кордоном, то вісь вам 6 доказів того, що найкраще подорож — це подорож з сестрою.

1. Ваша сестра прекрасно знає, як сфотографувати вас так, щоб потім цей знімок не було соромно викласти в Instagram

6 доказів того, що найкраща подорож — це подорож із сестрою

Забудьте про «Instagram-чоловіків». Кращий для вас фотограф — ваша сестра. Вона як ніхто інший розуміє, як сильно ви хочете красиву фоточку для Instagram. А так як ви прожили з нею все життя, вона знає ваші погані і хороші ракурси. Правда і вам доведеться відплатити їй тією ж монетою і пофотографувати її в усіх позах, скажімо, на тлі Ейфелевої вежі.

2. Ви напевно любите (і ненавидите) одні й ті ж речі

6 доказів того, що найкраща подорож — це подорож із сестрою

Ви і ваша сестра, швидше за все, знаходитесь на одній хвилі і розумієте бажання один одного, а це дуже важливо, коли ви подорожуєте з компаньйоном. Адже хтось з вас хоче піти на пляж, а інший прагне намотувати кілометри по місту, але ви завжди зможете домовитися зі своєю сестричкою і уникнути зайвих страждань. Крім того, багато сестри запозичують один у одного одяг, а це означає, що ви можете взяти набагато менше промов і просто змінюватися ними.

3. Ви обидва знаєте, коли вам потрібно побути одним, окремо один від одного

6 доказів того, що найкраща подорож — це подорож із сестрою

Так, вона вміє діставати вас як ніхто інший, альо самє ваша сестра краще за всіх розуміє, коли вас краще не чіпати і коли вам потрібно побути одній. І ніякі розбіжності і дрібні зварювання не здатні зіпсувати вам поїздку.

4. Вона завжди підтримає вас

6 доказів того, що найкраща подорож — це подорож із сестрою

Кращі друзі — це чудово, але що може бути крутіше, коли ваша сестра ще й ваша найкраща подруга? Їй потрібен всього один погляд, щоб зрозуміти, що ви боїтеся зльоту літака або що ви з розуму сходите з-за затримки багажу. І вона завжди підтримає вас, адже для чого ще потрібні сестри, якщо не для цього? 😉

5. Спогади від спільної поїздкі ще більше зміцнять вашу зв’язок

6 доказів того, що найкраща подорож — це подорож із сестрою

І якщо ви щось забудете про вашої чудової поїздкі, вона нагадає вам про це. А нові спільні жарти? А емоції та враження, розділені на двох? Все це ще сильніше зміцнить вашу сестринське зв’язок.

6. Ваша сестра не стане розповідати всім про вашу курортного романі та інших секретах

6 доказів того, що найкраща подорож — це подорож із сестрою

Вирушаючи з нею в поїздку, ви можете бути абсолютно спокійні, що всі ваші секрети залишаться секретами. Ваша сестричка не стані тріпатися про ті, як ви напилися в нічному клубі, або про ті, що ви завели короткостроковий роман з інструктором з дайвінгу. Сестри зберігають маленькі таємниці один одного, ві можете довіряти один одному, і це просто чудово.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Смачні способи приготування картопляних страв. Відео

Удоскональте свої старі методи приготування картоплі фрі і картопляного пюре, а також вивчіть нові смачні ...