Фотогалерея

Як роботи для тварин впливають на їх розум та розвиток

Що робити, якщо дитині хочеться завести вдома кішку, але має алергію на вовну? Як розвеселити домашнього вихованця, коли він залишається один вдома?

Якщо в людини мало вільного часу, то домашній улюбленець тривалий час може перебувати на самоті, що негативно позначається на його розумовому і фізичному розвитку. Особливо це стосується маленьких кошенят та цуценят.

З появою електронних іграшок і роботів проблема самотності вихованців стала вирішуваною. Подібні іграшки добре впливають на психіку тварини. Вони розвивають інтелект і пам’ять, підтримують у тонусі організм, зміцнюють здоров’я кігтів та зубів.

Власникам тварин від таких іграшок теж не мала користі, адже від самотності у тварин виникає стрес, що може виражатися в деструктивній поведінці. З наявністю іграшки господар, після повернення додому, точно застане менше погризених меблів і розбитих чи зіпсованих речей.

Один із прикладів іграшок для тварин – робот, розроблений американською компанією Rockybot. Коли господарів немає вдома, цей робот дозволить їм спілкуватися та грати зі своїми вихованцями на відстані за допомогою інтернету. Управління роботом здійснюється через програму. Одного заряду батареї може вистачити від 3 до 7 днів.

Існують також роботи і для людей у ​​вигляді домашніх тварин. Наприклад, дитині дуже хочеться домашнього улюбленця, але з якихось причин можливості завести тварину немає. Для таких випадків і були розроблені роботи у вигляді кішок, собак та інших тварин. Хороший приклад – робот у вигляді кішки японської компанії NeCoRo. Він зовні дуже схожий на справжню кішку, і завдяки спеціальним сенсорам має схожу поведінку. Робот може нявкати, гарчати і навіть муркотіти, якщо його погладити або почухати за вухом. Переміщатися робот поки не може, але вміє лежати, вставати і сідати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України