Інтронізація мощей Св. Івана Павла ІІ в каплиці Сестер Катехиток Святої Анни в Брюховичах

6 лютого 2018 року відбулася урочистість з нагоди інтронізації мощей І-го ступеня Святого Івана Павла ІІ в Каплиці дому Згромадження Сестер Катехиток Святої Анни в Брюховичах. Інтронізацію провів Архиєпископ і Митрополит Львівської Дієцезії РКЦ Мечислав Мокшицький.

Урочистість розпочалася Акафістом до Святого Івана Павла ІІ, після якого Архиєпископ Мокшицький виголосив слово про молитву у житті Папи та про його чесноти. Відтак Владика поблагословив сестер мощами Святого Івана Павла ІІ та освятив ікону святого Папи, у якій тепер будуть зберігатися ці мощі для їхнього почитання.

У своєму зверненні Архиєпископ Мєчислав побажав сестрам Божого благословення та допомоги за посередництвом Святого Івана Павла ІІ. Владика висловив свою віру в те, що Святий Іван Павло ІІ буде допомагати сестрам у їхньому житті та служінні.

Урочистість завершилася спільною вечерею у сестер, під час якої сестри мали можливість ще ближче познайомитися з життям Святого Папи Івана Павла ІІ з уст його другого Секретаря Архиєпископа Мєчислава.

Нагадаємо, що 21 листопада 2017 року, в каплиці Митрополичої Курії, після спільної молитви «Ангел Господній» Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Івана Павла ІІ Сестрам Катехиткам св. Анни (УГКЦ), у Львові.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh