Фотогалерея

Унікальне відео з антарктичними пінгвінятами показали у Національному антарктичному науковому центрі

Такого відео в нас ще не було – вперше викладаємо запис із антарктичними пінгвінами та їхніми малюками.

Про це наголосили у Національному антарктичному науковому центрі

Погляньте, які вони цікаві :

Антарктичних пінгвінів також називають чінстрапи (від англ. chin strap) чи бородані через тонку чорну смужку, що перетинає біле підборіддя. Вони вважаються наймасовішим видом 🐧 в Антарктиці (близько 7,5 млн пар.

Шлюбний сезон у цих птахів зазвичай починається в жовтні-листопаді. Відкладають 2 яйця🪺, рідко – 1 чи 3. Трохи більше, ніж за місяць, з них з’являються пінгвінята. Спершу вони вкриті світло-сірим пухом, який з часом темніє на голові, крилах та спині.

У висиджуванні яєць та опіці за дітьми беруть участь обидва партнери по черзі.

Відео з пташенятами зробив біолог 28-ї УАЕ Вадим Ткаченко під час роботи на острові Бут, що розташований в районі “Вернадського”. Цього року там народилося вже 15 чінстрапенят.

На острові Галіндез антарктичні пінгвіни здебільшого гостюють, та й то – нечасто. А от на Буті, який на 20 км північніше, гніздує їхня невеличка колонія.

І що примітно – саме тут одночасно гніздують усі 3 види пінгвінів роду Pygoscelis, що зустрічаються в нашому районі: субантарктичні, антарктичні та Аделі. Інколи українські біологи зустрічали таке сусідство трьох видів і на інших островах, але скоріше як виняток. А отак, щоб всі разом щороку гніздували поруч й успішно виводили пташенят – це лише на Буті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України