Фотогалерея

Білка та її друг-кіт “взірвали” мережу. Відео

У мережі з’явилося кумедне відео від мешканки США Лізи Рід про те, як її кіт товаришує з дикою білкою. Правда дружать вони поки що лише через скло дверей

Очевидно, що білку дуже зацікавив домашній вихованець. Вона часто бігає туди-сюди дверною перегородкою, розглядаючи свого нового друга. Але незважаючи на всі зусилля маленької білочки, всередину приміщення їй пробратися поки що не вдалося.

Подібні випадки трапляються досить часто. Наприклад, у однієї пари зі США з’явилася маленька кішка, яку назвали Кассі. На подив пари, про кошеня почав піклуватися ворон. Птах підгодовував кошеня черв’ячками та жучками, і оберігав від небезпек. Дружба тривала роками. Коли Кассі ночувала в будинку, ворон щоранку чекав її біля дверей. Кішка виходила та грала з птахом.

Ще цікавий випадок – дружба собаки та совенка. В одному з центрів для тварин у США з’явилося совеня і його буквально за кілька днів взяв під свою опіку грейхаунд Ток. Під час прогулянок по дому Ток пильно стежить за совенком, а вечорами вони часто разом дивляться телевізор.

Людям у мережах дуже подобаються фото та відео подібної незвичайної дружби. Вони дарують гарний настрій та викликають теплі почуття.

Фото тварин та птахів можна навіть назвати панацеєю від поганого настрою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України