Фотогалерея

Біля кордону України літак написав у повітрі “Розслабтеся”. Фото

У Молдові пасажирський літак Airbus A321 траєкторією свого польоту написав у небі біля кордону України слово “Relax”. Цей скріншот опублікував сервіс Flightradar опублікував у Twitter-акаунті.

Гасло з’явилося за 40 км від кордону з Україною. Повідомляється, що 17 лютого пілот авіакомпанії Air Moldova вилетів з Кишинева на 1 годину та 40 хвилин, щоб траєкторією польоту повітряного судна намалювати в небі слово “relax”. Після цього він повернувся в аеропорт.

За польотом літака спостерігали понад 30 тисяч користувачів сервісу. Коли послання закінчилося, сервіс опублікував фінальний скріншот: “Тепер ми розслабилися”.

За словами піар-менеджера компанії Air Moldova Яни Зіду, пілот зробив напис не випадково. Припускалося, що пілот вирішив зробити таке через загрозу можливого вторгнення РФ в Україну.

 У границы Украины самолет написал в воздухе "Расслабьтесь". ФОТО

 У границы Украины самолет написал в воздухе "Расслабьтесь". ФОТО

Нагадаємо, Генсек Альянсу Йєнс Столтенберг на брифінгу зазначив, що на кордоні з Україною “стягнута найбільша сила, яку ми бачили в Європі за десятиліття”. У НАТО є припущення, що Росія може спеціально створити привід для масштабного вторгнення на територію України.

Зазначимо, що сьогодні, 18 лютого, міністр оборони Олексій Рєзніков під час виступу у Верховній Раді звернувся до мешканців Донбасу. Зокрема до мешканців Луганська, Донецька, Алчевська, Горлівки та інших міст. Бойовики готують евакуацію населення в окупованих районах Донецької області (ОРДО). Людей планують вивозити з Донецька.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України