Кулінарія

Робимо гамбургер самостійно

Що може краще підійти для зустрічі старих друзів, ніж бургери. Це надійна, зрозуміла, ситна і душевна їжа. Вона зігріває взимку навіть краще, ніж будь-які каші та супи.

Нижче ви прочитаєте, як правильно приготувати бургер самостійно.

М’ясо

Для бургерів потрібно брати оковалок. Не лопаточну частину, а саме оковалок. На ньому буде досить багато жиру, його зрізати не потрібно. Провертайте разом з ним. Ви також маєте можливість замовити якісний бургер поруч. В Києві гамбургери оптом замовити бургер-он-лайн безпосередньо на сайті компанії.

М’ясо повинно бути напівморожене. Так його легше провертати.

Чому ми беремо заморожене м’ясо – справа в тому, що охолоджене – це купа мікробів, які можуть перебувати у вакуумі. На превеликий жаль, м’ясо, яке ми використовуємо, привезене. Що заморожене, що охолоджене. Охолоджене потрапляє до нас так: телятина – корову вбили, порізали красиво м’ясо, упакували його в вакуум, все – можна зберігати не більше 3 тижнів.

А далі … У тієї країни, яка відправляє до нас м’ясо – купа перевірок, санепідемстанції, інспекції, купа документів. А потім ми точно так же починаємо перевіряти це м’ясо, вже наші українські санепідемслужби. І все – три тижні вже минуло.

І коли наші компанії отримують це м’ясо, вони розуміють вже те, що воно вже починає псуватися. Його заморожують. А потім розморожують і продають ресторану або магазину.

Ми використовуємо  м’ясо у вакуумній упаковці і з етикеткою, яка загороджує майже весь шматок. Перед покупкою розкрити вакуум ми не можемо. І після покупки повернути його назад теж не можемо. Та таке м’ясо починаєш смажити і чуєш знайомий запах, коли вже м’ясо на межі – ним не можна отруїтися, але ризик є.

Ось тому для бургера треба свіжозаморожене м’ясо. Його заморожують відразу після забою. Свіжим.

Жир

Жир беремо яловичий, на 1 кг яловичого фаршу – 200 г жиру. І він повинен бути заморожений. Так його провертати легше. Він не буде розм’якати і розтікатися. До речі, компанія Гама крім якісних бургерів пропонує паніні оптом київ з шинкою, а також з іншим цікавим вмістом. Якщо ви володієте піццерією, пропозиція дана саме для вас. Придбати оптом гамбургери і паніні ви можете по всій Україні.

Як вимішувати

Потрібно інтенсивно вимішувати фарш з жиром. Навіть в процесі можна сильно кидати про дошку або об стіл. Це робиться, щоб м’ясо наситилося киснем. Коли жир рівномірно розподілився по фаршу – можна ліпити котлети.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України