Техно

Як вибрати швейцарський наручний годинник?

Швейцарські годинники завжди були і будуть чудовим і престижним подарунком. Їх буде доречно подарувати і своєму начальнику, і партнеру по бізнесу, і коханій людині.

Які годинники мають право називатися справжніми швейцарськими годинниками?

По-перше, механізм годинника повинен бути швейцарським, тобто не менше половини його деталей повинні бути зроблені в Швейцарії.

По-друге, механізм повинен бути зібраний в Швейцарії.

CasioІ, по-третє, контроль якості також повинен бути проведений в Швейцарії. Тільки при виконанні цих трьох умов на годиннику може бути нанесений напис Swiss Made “Зроблено в Швейцарії”) або просто Swiss. У мережі салонів 24k.ua завжди в наявності великий вибір оригінальних швейцарських наручних годинників найвідоміших марок. Сучасні течії торкнулися і брендів, які створювалися за часів механіки. Тому в нових престижних колекціях Casio можна знайти і масу електронних (кварцових) примірників. Ціна такого годинника може бути різна і залежить від маси факторів: механізму, використаних матеріалів, популярності і статусності бренду і т.п. Що таке швейцарський годинник і яка приблизна вартість їх компонентів можна зрозуміти з наступних цифр: опукле сапфірове скло; корпус годинника зі сталі та золота або з чистого золота; наявність в годинника складних функцій, як, наприклад, стрілки індикатора запасу ходу, вічного календаря; автоматичний механізм з сертифікатом хронометра; рідкісні механізми ; обмежена серія випуску даної моделі Limited edition.

Тепер про те, як вибрати годинник з точки зору їх призначення.

Вважається, що сучасній людині необхідно, як мінімум, два годинники діловий та для вільного часу. Хоча, звичайно, їх може бути і більше. Все залежить від способу життя їх власника або власниці. І, безумовно, вони повинні відповідати зовнішньому вигляду людини. Для офісу та повсякденного носіння більшість людей вважає за краще стиль Casual. Як правило, це годинник з тонким корпусом, круглим, найчастіше білим циферблатом з римськими або арабськими цифрами, простими стрілками і темними індексами. Останнім часом новим трендом в часовий моді стало укрупнення як чоловічих, так і жіночих моделей. З матеріалів це сталь, титан, біле золото, інкрустоване діамантами. Дуже модними залишаються двоколірні (two tone) годинники, коли в одній моделі поєднуються два різних матеріали.

Дизайнерські (Fashion) годинники, які ви можете переглянути на https://watch.24k.ua/QQ.html грають роль швидше аксесуарів і засобів для створення яскравого образу, а не пристроїв для вимірювання часу. Такі годинники відрізняються зухвалим дизайном, дорогими матеріалами, найчастіше вони прикрашаються дорогоцінними каменями. Дуже часто годинник цього типу випускають відомі модні будинки, а на їх циферблатах значаться імена знаменитих модельєрів.

Статусні або іміджеві годинники –  найкращий подарунок для особи, яка займає високе положення в суспільстві. Як правило, це механічні моделі з автоматичним заведенням і додатковими опціями (показником запасу ходу, «вічним календарем», показником фаз місяця) та іншими додатковими функціями. Нерідко вони виготовлені з платини або білого золота і інкрустовані смарагдами і діамантами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України