Кулінарія

Де роблять найсмачніші суші в Полтаві

«Кіото річ» – саме стильне місце в Полтаві. Тут можна поїсти або замовити на сайті суші і роли на будь-який смак. Це відмінний вибір для всіх, хто вирішив насолодитися справжньою японською їжею вдома, у компанії друзів, колег чи бізнес партнерів.

У «Кіото річ» на вас чекають чудові смакові суміші з риби чи крабового м’яса, рису, соусів та інших інгредієнтів, доповнені шквалом привабливих знижок і крутих акційних пропозицій. Навіть ті, хто ніколи не був прихильником суші знайдуть у «Кіото річ» свій ідеальний рол, що спирається на тисячолітні традиції та створений із справжньою любов’ю. Замовляйте сет у цьому модному місці і отримуйте у подарунок другу страву, пляшку марочного вина або зігріваючий коктейль!

 

Секрет походження й популярності

Японія вважається батьківщиною суші, але це не так. Суші походять від стародавнього китайського блюда нарезуші, яке складалося з ферментованого рису й солоної риби. Це було практично, оскільки нарезуші з’явилися набагато раніше холодильників. З Китаю блюдо поширилося до Японії, яка швидко перетворилася на світову столицю суші.

Більшість сучасних людей пробували або знають, що таке суші і роли. Ця екзотична їжа користується такою ж популярністю, як піца та бургери. Суші пропонують унікальний, не схожий ні на що інше смак. Протягом останнього століття вони перетворилися на одну з найпопулярніших страв інтернаціональної кухні.

Але чому сьогодні суші-ресторан можна легко знайти у будь-якій точці світу? Що робить суші такими популярними за межами Японії? Єдиною секретної причини не існує. Закохатися у суші весь світ примусив мікс з різних речей.

  1. Корисно. Рис з оцтом і свіжа сира риба – основні інгредієнти екзотичного блюда. Вони не жирні та здоровіше більшості фаст-фудів.
  2. Зручно. Це мініатюрна й безпроблемна їжа, що високо цінують сучасні люди, які постійно знаходяться у русі. Вона пропонує все в одній тарілці – насолоду різними текстурами, смаками й ароматами. Це кращий варіант для посиденьок в колі родини або друзів.
  3. Нескінченна різноманітність. З суші ніколи не буває нудно. Існує безліч сучасних і традиційних варіантів – від нигири та маки до каліфорнійських ролів або гібридів. Тому у кожного є вибір.
  4. Екзотично. Суші сильно відрізняються від національних і регіональних західних страв та являють собою захоплюючу нову культуру, до якої постійно хочеться занурюватися. Це абсолютно новий досвід, який подобається більшості людей.

Багатовіковий японський продукт перетворився на сучасну класику. Кожен день інноваційний дух змушує кухарів створювати нові суші і роли. По всьому світу шефи постійно пробують нові речі: від використання нетрадиційних інгредієнтів, таких як сира чи  тушкована яловичина, до таких нововведень як суші боул або буріто. Історія цієї страви далека від завершення, бо вона все ще створюється прямо на наших очах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України