Кулінарія

CNN: Український борщ у трійці найкращих супів світу

Хоча цей суп інколи приписують російській кухні, цю думку гостро оспорюють,- Джен Роуз Сміт, дописувачка CNN Travel

Український борщ потрапив на третє місце у списку 20-ти найкращих супів у світі, за версією американського видання CNN Travel.

“Борщ – це звичайний буряковий суп, який отримує пікантність від квасу та лакто-ферментованого бурякового соку”, – так описує видання цю страву.

“Шматочки ніжного буряка плавають у блискучому червоному бульйоні для супу, котрий так люблять в Україні та в усій Східній Європі. До борщу часто додають щедру порцію сметани”, – йдеться у статті CNN.

“Хоча цей суп інколи приписують російській кухні, цю думку гостро оспорюють. Українські кухарі наразі проводять кампанію, щоб їхню версію додали до Світової спадщинги ЮНЕСКО”, – зазначила авторка статті американського видання Джн Роуз Сміт.

Перші два місця у списку кращих супів світу зайняли Банга із Нігерії (суп із сому, сухих морепродуктів та яловичини) та суп Фо із В’єтнаму (локшина, яловичина, серед спецій додається кориця).

До 20-ки найкращих супів потрапив також грузинський Харчо, іспанський Гаспачо, американський Гамбо, а також французький рибний суп Буйабес.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України