Отримати закордонний паспорт можна вдвічі швидше

Міграційна служба України запустила на своєму сайті новий сервіс, скористатись ним  можуть громадяни, які не отримали бажаний документ своєчасно через технічну неспроможність виробника.

Сова в цій статті іде про оформлення закордонних паспортів в Україні.

Подані на сайті сервісу заявки, після опрацювання будуть передані підприємству-виробнику паспортів для подальшого розгляду.

В Міграційній службі нагадують, що пропозиції від посередників щодо надання послуг з прискорення оформлення закордонних паспортів є незаконними. Відповідно до повідомлення прес-відділу Міграційної служби, з початку 2018 року в Україні оформили та виготовили близько 1,4 млн закордонних паспортів. У черзі на персоналізацію на Поліграфкомбінаті «Україна» досі залишається близько 675 тисяч документів.

Українські  прикордонники нещодавно відзвітували про кількість іноземців з біометричними паспортами. Станом на 23 березня 2018 року біометрією скористалися 136 тисяч осіб, з них 96 тисяч – громадяни Росії. Іноземці їдуть в основному  для   вирішення комерційних проблем  і до родичів. На кордоні відбувається  ідентифікація і верифікація осіб, які перетинають кордон, ця система дія для 70 країн. Іноземців тепер перевіряють ретельніше,  в свою чергу, це зменшує ризики і підвищує прикордонну безпеку. Систему «біометрики» підключено напряму до баз даних закордонних спецслужб і силових структур, таких як  Інтерпол та Європол.

Запроваджена система біометричного контролю загалом працює у 157 міжнародних пунктах пропуску для наземного транспорту й в аеропортах. Жодних окремих пунктів, які би ускладнювали чи затягували процедуру перетину кордону, немає.

Нагадаємо також, що в Україні змінюються правила виїзду дітей закордон.  Міграційна служба припинила виготовлення проїзних документів, для дітей почали оформляти  біометричні паспорти.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Лише один спосіб повернути Донбас – мандат миротворчої місії на Донбасі

Мінські домовленості не можуть бути виконані лише наполовину, а за фактом вони вже давно зірвані, ...