На ніч мати прикрила недоношеної синочка рукавичкою. З ранку медсестри не повірили своїм очам!

Загроза передчасних пологів турбує кожну майбутню матір. Вагітні жінки намагаються не думати про можливі ускладнення, але від долі не втечеш. Коли в 2001 році Яміль Джексон носила під серцем маленького Захарія, то сподівалася, що її малюк з’явиться на світ в покладений термін.

Дитині довелося покинути материнську утробу на 12 тижнів раніше зазначеного. Нещасна жінка навіть не підозрювала, що завдяки такому випробуванню вона зробить відкриття, яке допоможе всім мамам світу!

На ніч мати прикрила недоношеної синочка рукавичкою. З ранку медсестри не повірили своїм очам!При народженні хлопчик важив усього 900 грамів. Ось чому перші 155 днів свого життя Захарію довелося провести у відділенні неонатальної реанімації.

Яміль намагалася ні на крок не відходити від сина! На ніч мати прикрила недоношеної синочка рукавичкою. З ранку медсестри не повірили своїм очам!Весь день жінка була поруч з немовлям.

Проте на ніч їй доводилося залишати малюка. А адже в присутності матері дитина відчував себе набагато краще. Яміль вирішила раз і назавжди розібратися з проблемою, і незабаром виявила досить цікавий вихід. На ніч мати прикрила недоношеної синочка рукавичкою. З ранку медсестри не повірили своїм очам!

Рішення прийшло до жінці, коли та мила посуд. Одного погляду на гумові рукавички вистачило матері, щоб зрозуміти, чого не вистачало малюкові.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Виверження гавайського вулкану Кілауеа у фотографіях

Гавайський вулкан Кілауеа, який прокинувся 3 травня цього року, продовжує вивергатися і покривати американський острів ...