Путін дуже хитрий, він зумів привернути до себе всіх

Російському президентові Володимирові Путіну вдалося зробити те, що не могли зробити багато політиків: ліві вважають його комуністом і навіть прихильником Сталіна, консерватори думали, що він прихильник правових ідей, а священики вважають, що господар Кремля – це надія християнства.

Така думка прозвучала від німецького журналіста Боріса Райтшустера. «Це дуже цікаво. Президента Росії підтримують і крайні ліві, і консерватори, і навіть священики. В цьому і полягає вся унікальність ситуації. Путін відноситься до тих, хто досі сам не визначився, Але люди проектують на нього свої ідеологічні уподобання», – зазначає журналіст.

На його думку, це тенденція сумна і небезпечна, і він розуміє, що багато незадоволені політикою західного світу, де можна багато чого змінювати і критикувати, але при цьому вважати, що російський президент є якимось рішенням, – це справжній абсурд, додав німецький журналіст.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Сазонов: підтримка Кравчука – сильний хід. Чекаємо, коли не тільки політичні, але й інші повії заявляти про підтримку кандидата

Вже стало доброю традицією виборчої кампанії в Україні – кандидатам у президенти заручатися підтримкою авторитетних ...