Вчені : Шопінг – альтернатива сексу

Шопінг з натхненням викликає найкращі емоції для людини. Дослідження провели фахівці компанії MyndPlay, яка розробляє нейрокомпьютерні інтерфейси.

Вчені знайшли моральну альтернативу сексу, якою виступає шопінг. Це повинні бути не просто купівлі необхідного, в процесі потрібно натхнення, відзначають експерти. У рамках дослідження були проаналізовані гамма-ритми, що генеруються мозком піддослідних під час різних зайняти. За результатами з’ясували, що здійснення покупок викликає в людині емоції якості вище, ніж секс.

Любителів шопінгу розділили на дві групи: «натхненні покупці» і модники. Перші відрізняються тим, що роблять покупки для підкреслення своєї індивідуальності. Друга група слідує моді, щоб не відставати від суспільства. У натхнених в 84% випадків гамма-ритми ідентичні тім, що фіксують у людей під час плотських утіх.

І секс, і шопінг речі приємні, але їх важко назвати альтернативою один одному, оскільки інтим передбачає наявність партнера і обмін емоціями з ним. Шопінг можна здійснювати в самоті, хоча у Китаї, наприклад, вже можна замовити послуги партнера для шопінгу. Що стосується дослідження, вчені робили удар на реакцію мозку, який здатний обдурити організм, якщо вміти обманювати свій мозок.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh