Авторські статтіЗдоров'я

Вчені : Шопінг – альтернатива сексу

Шопінг з натхненням викликає найкращі емоції для людини. Дослідження провели фахівці компанії MyndPlay, яка розробляє нейрокомпьютерні інтерфейси.

Вчені знайшли моральну альтернативу сексу, якою виступає шопінг. Це повинні бути не просто купівлі необхідного, в процесі потрібно натхнення, відзначають експерти. У рамках дослідження були проаналізовані гамма-ритми, що генеруються мозком піддослідних під час різних зайняти. За результатами з’ясували, що здійснення покупок викликає в людині емоції якості вище, ніж секс.

Любителів шопінгу розділили на дві групи: «натхненні покупці» і модники. Перші відрізняються тим, що роблять покупки для підкреслення своєї індивідуальності. Друга група слідує моді, щоб не відставати від суспільства. У натхнених в 84% випадків гамма-ритми ідентичні тім, що фіксують у людей під час плотських утіх.

І секс, і шопінг речі приємні, але їх важко назвати альтернативою один одному, оскільки інтим передбачає наявність партнера і обмін емоціями з ним. Шопінг можна здійснювати в самоті, хоча у Китаї, наприклад, вже можна замовити послуги партнера для шопінгу. Що стосується дослідження, вчені робили удар на реакцію мозку, який здатний обдурити організм, якщо вміти обманювати свій мозок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України