Прокидатися вранці потрібно з вдячністю за сонячне світло, за своє життя, за свої сили.
Наші ранкові звички — корисні чи шкідливі, найчастіше задають тон всього нашого дня. Якщо ми практикуємо після пробудження хороші звички, то ранок, буде добрим і всі шансі мати хороший день будуть в нашу користь.
Негативні ранкові звички часто бувають причиною невдач на протязі всього дня. Гарний нічний сон має першорядне значення і багато в чому визначає якість нашого дня — але це тільки одна частина рівняння.
Наші ранкові звички після пробудження — це настільки ж важливо, як і хороший сон. Як і якісний сон, хороші звички є ознаками хорошого догляду за собою — це і дозволяє нам показувати свої найкращі якості в кожному починанні, за що ми беремося.
У цій статті ми розглянемо шість ранкових звичок, які допоможуть забезпечити нас позитивною енергією і безліччю інших переваг протягом нашого дня. Давайте розберемося в них!
Ось шість способів для поліпшення своєї » ранкової гігієни» і початку вашого дня:
1. Забудьте ненадовго про свій смартфон.
Замість цього, заведіть щоденник, в який ви будете записувати з ранку всі ваші мрії, цілі і амбіції. Під час сну або при пробудженні у ваших думках стався раптовий прорив?Запишіть їх у своєму щоденнику. Покладіть цей щоденник поруч з ліжком і читайте його вміст щоранку. Це потужна практика, яка наповнить ваш розум позитивом, пропадуть тривожні метання і почуття, в яких ми самі часто винні. Турбуватися про своїх завдання і обов’язки стане набагато легше, якщо починати свій день з позитивних думок.
2. Медитація.
Медитативна практика, на наш погляд, це явно позитивне явище у багатьох країнах світу. Наукові дослідження (деякі з них проведені в гарвардській медичній школі) свідчать про те, що від багатьох форм медитації наш мозок стає більш позитивним, продуктивним і уважним.
Всупереч поширеній думці, під час медитативних сеансів не потрібно сидіти від 30 до 60 хвилин (хоча, якщо ви можете, здорово!). Контроль дихання, практика з упором на глибокі вдихи і інші супутні фізичні і психічні подразники, можуть принести користь і в 5, 10 або 15-ти хвилинному інтервалі.
Коли людині стає більш звична ця практика — вона починає розуміти її численні переваги і медитація, таким чином, стає «даністю» в ранковий час.
3. Практика візуалізації.
Така медитативна практика, як візуалізація, приносить відчутні переваги, які проявляються в людині. Візуалізація — це просте формування уявного образу чого — небудь; у нашому випадку — це ідеальне сприйняття нового дня.
Наприклад, до поїздки на роботу, ви подумки уявляєте свій маршрут, спілкування, справи , які вам потрібно зробити, уявляючи, що ви хочете відчувати при цьому. Ця практика є дієвим способом отримання сил на те, що вимагає від нас оточення — в розслабленому, позитивному ключі.
4. Ритуал вживання теплого напою.
Це четверта звичка, яка спрямована на відчуття насичення і концентрацію уваги, на свій організм. Це не настільки важливо, який напій ви вживаєте, хоча це може бути доброю нагодою, щоб поміняти кави на чай або теплу воду з лимоном. Останній стимулює обмін речовин, сприяє очищенню порожнини рота і глотки і дає хороший заряд енергії.
Коли ви вживаєте ваш напій, посмакуйте його смак у роті, відчуйте як ви його ковтаєте, його вплив на ваш організм. Зосередьтеся на фізичних змінах, які ви відчуваєте після кожного ковтка.
5. Хороша поза при пробудженні.
Більшість людей турбуються про пробудження і майбутній день. Як правило, піднімаємося з ліжка ми легковажно, здавалося б, це не так важливо, але це має значення.
Відмінним ритуалом є підняття з ліжка у вертикальному положенні. Для цього потрібно перевернутися на правий бік і прийняти сидяче положення.Потім повільно повернути ваше тіло, поставити ноги на підлогу і повільно піднятися з прямою спиною. Це не тільки самий легкий спосіб встати, але він також зменшує тиск на серце і спину. Проста звичка, яка змусить ваш день початися правильно!
6. Вживання якісного, добре збалансованого сніданку.
» Сніданок — найважливіший прийом їжі протягом усього дня» — це абсолютно діюча аксіома, яка ігнорується багатьма. Сніданок є паливом для нашого тіла і активізує нашу енергію, настрій і працездатність.
Існує безліч простих рецептів, доступних онлайн, які ви можете застосувати. Або, якщо у вас немає часу, зробіть в мікрохвильовій печі вівсяну кашу, підсмажте яйце або з’ їжте цільнозерновий хліб з джемом або маслом.
Цей ритуал, схожий на ритуал вживання теплого напою, практикується також з’ їдання свого сніданку з уважністю і вдячністю. Витратьте свій час, щоб всістися зручніше і зверніть увагу на аромат і смак вашої їжі, ретельно і повільно пережовувати її.
- Поділитися в Facebook