Життя

Чому ви повинні витрачати всі свої гроші на подорож, якщо ви застрягли в колії

Якщо ви відчуваєте, що ваше життя стоїть на місці, що ви загубилися, застрягли в колії, очевидно, що ви потребуєте взяти участь в терапевтичній подорожі.

Почему вы должны тратить все свои деньги на путешествие, если вы застряли в колее

Початок нового року – це час, який завжди викликає бажання подивитися на себе з боку і подумати про зміни. Це абсолютно нормально, якщо в перші пару місяців 2017 року ви питаєте себе, чи задоволені ви своїм життям чи ні.

Якщо ви відчуваєте, що ваше життя стоїть на місці, що ви загубилися, застрягли в колії, очевидно, що ви потребуєте в дивовижній свідомості, що міняється, терапевтичної подорожі.

Вам необхідно розкішна, зцілююча індивідуальна подорож, яка принесе вам багато задоволення і змусить усвідомити, яке дивне життя. Вам потрібно просто розслабитися, вийти зі своєї зони комфорту і подарувати собі незабутній досвід, який змінить все ваше життя.

Ось сім причин, чому ви не повинні відчувати себе винуватим, витрачаючи всі свої гроші на подорож, особливо якщо ви відчуваєте, що застрягли на одному місці:

1.Ви дійсно можете собі дозволити зупинитися в готелі.

Ви коли-небудь мріяли подарувати собі відпочинок в розкішному готелі, але вам довелося переконати себе, що ви не можете дозволити собі витрачати всі ці гроші? Швидше за все, ви просто не усвідомлювали, що ви можете собі це дозволити.

В результаті недавніх досліджень банківської компанії Capital One було виявлено, що майже дві третини власників кредитних карт насправді не знають, що їх «кредитка» дозволяє їм подорожувати. Виходить, що ми самі винні в цьому.

Моя подруга точно так само не використовувала бонуси, яка вона заробила, так як вона думала, що якщо спробує ними скористатися, то вона зіткнеться з різними обмеженнями й труднощами.

Цим я просто хотів продемонструвати те, що багато хто з нас не користуються можливістю заощадити гроші, яка у нас знаходиться прямо під носом, так як ми звикли вважати, що просто неможливо їздити куди-небудь безкоштовно.

Деякі кредитні картки, проте, спеціально призначені для мандрівників.

Прикладом може служити Capital one’s Venture card. Вона дозволяє обміняти свої бонуси на будь-який рейс, будь-якої авіакомпанії і оселитися в будь-якому готелі, і все це можна виконати без іноземних грошових зборів.

Перевірте свою кредитку!

2. Не бійтеся хоч іноді фантазувати, це буде нагадувати вам про красу життя.

Коли я жила в готелі на Беверлі-Хіллз, це було, немов я покинула реальний світ і опинилася в світі фантазій, де моїх проблем не існує, і я наче переродилася (так як весь мій негатив просто зник).

Під час мого перебування там я відчувала себе абсолютно іншою людиною: ніби я знову знайшла собі ту, яку я колись давно втратила. Це моє справжнє «я» десь ховається, от і все.

Я так давно не відчувала себе по-справжньому безтурботною, що ці відчуття здалися мені, хорошим, реальним досвідом. Я немов би вийшла з укриття, і це було дивне відчуття.

Ця поїздка стала для мене по-справжньому цілющою, так як у тій час я відчувала себе застряглою, нещасною і втраченою.

Після цієї короткої подорожі я зрозуміла, що я хочу перестати ховатися від світу.

Зараз я планую до 2019 року відвідати всі 10 найкращих пляжів світу, і я налаштована більш рішуче, ніж коли-небудь раніше побувати в усіх місця з мого списку.

3. Індивідуальна поїздка допоможе вам звільнитися, метафорично кажучи, з в’язниці, в якій ви були замкнені.

Багато хто з нас вважає за краще ховатися за тюремними ґратами повсякденної рутини, забуваючи про те, що вони вільні люди.

Чому ж ми опинилися у цій «тюрмі»? Може бути, в цьому винні наше занепокоєння, депресія, почуття безнадії, смутку чи низька самооцінка.

Подорож дозволяє вам вийти з цієї «розумової темниці» у світ, де ваші почуття думки і почуття раптом змінюються. Ти зможеш згадати, хто є справжнім – ти сьогоднішня або ти, де ти можеш бути.

4. Щоб прийти до тями після розставання, краще з’їздити у відпустку, ніж починати нові стосунки.

Якщо вам розбили серце в 2016 році, то залиште дану ситуацію в тому ж році. Не беріть її в 2017, що дозволить вам рухатися далі. Не варто відразу починати нові стосунки, щоб залікувати свої рани, так як, швидше за все, ви знову підете по замкнутому колу.

Поїдьте краще у відпустку, яка може творити дива, коли справа доходить до зцілення розбитих сердець.

Ви будете настільки захоплені подіями та враженнями під час поїздки, що, ви, нарешті, забудете про тих, хто розбив вам серце.

5. Відпустка дозволить вам перебудувати свій мозок на нове знайомство.

Можна знайте пояснення того, чому так багато людей говорять про те, що любов легше знайти саме за кордоном. Під час відпустки ви даєте волю більш безтурботній, яка живе одним моментом, щасливій версії свого «я». Це саме ті ваші якості, які особливо привертають увагу представників протилежної статі.

Ось тому виїжджаючи далеко від свого будинку і подорожуючи можна перебудувати свій мозок на нове знайомство. Це те, що я називаю святковий настрій, і я твердо переконана в тому, що відпускний настрій – це чудові ліки від обридлого самотності.

Якби ми завжди були такими, якими стаємо у відпустці (позитивними, щасливими, безтурботними і веселими), то наше життя завжди було б сповнене нових зустрічей.

6. Враження, які залишаються в пам’яті після закінчення подорожі, стануть для вас джерелом світла в темні часи.

Дивні спогади, яким ви віддаєтеся після неймовірної поїздки, змінили вас, володіють потужною енергією

Ви зможете звертатися до спогадів про події, які змінили ваше життя, кожного разу тоді, коли ви будете почуватись в депресії або застрягла на одному місці.

Ви будете володіти прекрасною і довгою пам’яттю про час, коли ви були по-справжньому щасливі, і вона допоможе вам відновлювати вашу віру в себе, надію на майбутнє і віру у свою здатність бути щасливим.

Коли стане зовсім важко, ви зможете втекти в своє щасливе місце. Але для цього вам потрібно володіти пам’яттю про це місці. І це буде набагато простіше зробити, якщо ви там були зовсім недавно.

7. Зрештою, отриманий досвід набагато важливіший, ніж речі.

Найщасливішими є люди, що витрачають свої гроші на придбання досвіду, а не речей. Ви не потребуєте  сумки або дизайнерського взуття. Що вам потрібно так це спогади та враження, за допомогою яких ви зможете випустити на волю своє краще «я» і відновити віру в красу життя.

Досвід стимулює особистісний ріст і потяг до самовдосконалення, тому він вартий кожного витраченого долара.

Витративши свої гроші на подорож, в якому ви відпочинете душею і збагатите тим самим свій досвід, ви принесете собі більше радості, ніж якщо б ви купили собі яку-небудь річ.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.