Життя

Продуктивна самотність: стати кращою версією себе

Відсутність постійного партнера – не привід для відкладання життя на потім.

Продуктивное одиночество: стать лучшей версией себя

Для деяких жінок поняття «особисте життя» передбачає виключно наявність романтичних відносин. Самотність для них – згубний стан і непосильне випробування з болісним очікуванням чоловіка, який привнесе в їх життя яскраві фарби і вкаже правильний напрямок. Інші в цей період, навпаки, знаходять тисячу можливостей і роблять ривок у кар’єрі і власному розвитку.

   Відсутність постійного партнера – не привід для відкладання життя на потім. Якщо раптом, здається, що все цікаве ви вже освоїли, і тільки нова людина (обов’язково чоловічої статі!) здатна відкрити для вас новий світ – ви своїми ж руками прирікаєте себе на безглузде очікування і втрату дорогоцінного часу.

Коли дівчині не потрібно бігти з роботи на зустріч з коханим до певної годині, піклуватися про його комфорт, сюрпризи і плануванні спільної подорожі – все це може бути цілком і повністю присвячено власним інтересам і новим хобі.

Правда, тут у справу вступають всезнаючі подруги і родичі з їх багатозначними коментарями «тобі пора заміж», «от народиш і не будеш всією цією нісенітницею займатися», «це все від відсутності чоловіка». Відповідь напрошується тільки одна – малоймовірно, що незліченна кількість можливостей, емоцій і реакцій в певний момент концентруються на сім’ї.

  Бажання вчитися, змінюватися, шукати себе і долати власні страхи – це не заповнення порожнечі і не вимушена міра. Це спосіб почути себе, зрозуміти свої справжні бажання, кожен день проживати зі змістом і натхненням.

Вільних дівчат завжди більше на всіляких курсах по письменництва, гончарної майстерності, світової історії, ораторського мистецтва, живопису, кіно і архітектури. Вони займаються у тренажерних залах, освоюють нові асани, відточують складні рухи в танцювальних класах, стрибають на батуті, сідають на шпагат і звільняються від стресу на флоатінг.

Пробують себе в якості сценариста, вчаться кодингу, починають розмовляти на третій іноземній мові, подорожують кілька разів в рік незалежно від чужого розкладу. Вони планують своє життя і самі несуть відповідальність за результат і розвиток своєї особистості. Таким дівчатам не нудно з самими собою, а значить, з ними не буде сумно і іншим.

   Велика кількість вільного часу – неминуча обставина, але в тій же час це і перевірка. У цей період можна навчитися самодисципліни і усвідомити значущість власної особистості. Замість того, щоб перебувати в нестерпному очікуванні партнера, з яким у вас обов’язково буде насичене дозвілля, змістовні розмови до ранку і запаморочливі подорожі, можна створювати цю реальність вже зараз зі своїм головним партнером – самим собою.

Тільки в цьому випадку майбутній союз стане по-справжньому міцним. У двох усвідомлених, «наповнених», різнобічних людей, які знають і розуміють себе, більше шансів побудувати гармонійний союз.

Зрозуміло, таке активне дозвілля – лише часткова інвестиція в себе і в майбутні відносини. З іншого боку, це формування способу життя і власного ритму. Постійна зайнятість та бажання пізнавати і вчитися стає є невід’ємною частиною характеру.

І в момент, коли в житті дівчини, нарешті, з’являється той самий довгоочікуваний партнер, вона не гальмує  темп, але абсолютно точно її внутрішній фільтр позбавляється від усього незначного.

Дівчина у відносинах, в сім’ї, з дітьми не пропадає для суспільства, навіть якщо її друзі дивуються, чому ж вона кинула вивчення китайської та так і не встала в ширшасану.

Вся справа в тому, що вона зіткнулася з вибором і налаштувала баланс між численними захопленнями і романтичними відносинами. У цій новій реальності вона як і раніше віртуозно поєднує свої інтереси з захопленнями партнера, живе повним життям і підливає палива у свій внутрішній двигун.

Правда, завдяки своїм численним заняттям і захопленням, вона впізнала себе настільки добре, що важлива людина в її житті дозволила відсікти все побічна і залишити лише саме необхідне.

І якщо тепер в її щотижневому розкладі зафіксовано три заняття в тренажерному залі, два уроки португальської і одна лекція з лінгвістичної класифікації світових культур, це зовсім не означає, що вона зледащіли і пожертвувала своїми інтересами. Просто, вона виділила для себе по-справжньому важливі речі, які стали для неї очевидними лише через безліч експериментів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України