Життя

Три речі, які життєво необхідно отримати чоловікові від жінки

Це не примхи і не фантазії, це життєва необхідність – отримати певні компоненти.

Три вещи, которые жизненно необходимо получить мужчине от женщины

Це не примхи і не фантазії, це життєва необхідність – отримати певні компоненти. Є три речі, які чоловікові життєво необхідно отримати від жінки, і відповідно три важливі якості, необхідні в житті жінки для того, щоб чоловік поруч з нею розквітав.

Тому що якщо чоловік поруч з жінкою не розцвітає, то він в’яне. А якщо він в’яне, то у нього натурально витрачаються життєві сили і страждає здоров’я. Питання не в тому, що він вередує або паразитує, просто він як дитина, яка не отримує молока, не задовольняє свою потребу в харчуванні і просто руйнується. І якщо він просто з почуття обов’язку, з якоїсь прихильності або з почуття провини живе з жінкою, гірше буде всім: і йому, і жінці, і їхнім дітям, і всім іншим.

Отже, перша жіноча якість – самодостатність.

Що це таке? Це вміння радіти незалежно від обставин. Тобто по суті це — ресурсний стан. Якщо жінка відчуває себе добре, якщо вона натхненна, якщо вона як пташка щебече, якщо вона радіє тому, що вона робить або не робить, вона генерує енергію. Ще в стародавніх китайських джерелах була прописана мудрість про те, що жінка є джерелом енергії.

Тому чоловік, приходячи з роботи, припадає до неї, щоб насититися. І якщо в жінки поганий настрій, йому нічого отримати, щоб потім робити свої справи. Тому насамперед жінка повинна робити те, що їй подобається. Якщо вона хоче вишивати, нехай вишиває. Якщо вона хоче співати, нехай співає. А якщо не хоче, нехай не співає й не вишиває, хай милується на себе в дзеркало, якщо у неї від цього підніметься настрій. Якщо жінка задоволена життям, значить, чоловік отримає поруч з нею те харчування, яке дозволить йому виграти у війні, створити свій дохід і вирішити всі інші чоловічі проблеми.

Без стану задоволеності собою ми, жінки, втрачаємо свою привабливість для чоловіків. Біологічно чоловіки і жінки влаштовані так, що один з них є донором, а другий – споживачем. І донором є жінка. Їй не потрібно отримувати енергію від чоловіка, вона отримує енергію від природи. Скільки б у жінки не було дітей — вона здатна їх всіх любити. Скільки б у жінки не було захоплень — вона може усіма ними захоплюватися. Тому що в ній приховано нескінченне джерело розвитку, вона призначене природою для того, щоб генерувати нове життя.

Дуже важливо, щоб ви зрозуміли цю просту річ: базова потреба чоловіка – отримувати від жінки енергію.

Ми – жінки сучасності – взяли естафету у наших мам, які, на жаль, змушені були виживати. Навіть не у мам, бабусь. Тому ми хочемо поєднати відразу всі ролі (чи не хочемо, але вимушені), забуваючи про найголовнішу свою роль – роль джерела енергії. Якщо ви не радісні, якщо ви не щасливі тим, чим ви зайняті, якщо вам неприємно бути собою, то неважливо при цьому, які у вас є переваги, яка ви прекрасна господиня або мати, скільки ви заробляєте грошей…

Якщо ви не цікаві самі собі, як ви можете бути цікаві чоловікові? Ви повинні самі собою милуватися, тоді вами будуть милуватися інші. Отже, першим пунктом є ваше щастя, ваше особисте, не залежне від чоловіка, вміння радіти життю.

Іншим пунктом є ваша великодушність, ваше вміння вірити в чоловіка, незважаючи на те, що в даний момент він виявляє слабкість.

Мастрояні, відомий італійський актор, сказавши, що кожен чоловік в будь-якій жінці в глибині душі сподівається зустріти матір. Якби я такі слова почула 25 років тому, я б страшно обурилася. Я б сказала: «Навіщо мені потрібен чоловік, якого треба любити, як дитину?» Але коли я прожила життя, я знаю, що ми просто неправильно любимо своїх дітей.

Слово «мати» в нашому російському менталітеті має сильно інший сенс, ніж в італійському. У нашому менталітеті мати – це авторитарна жінка, яка часто каже: «Ти – дурень, синку». А в італійському менталітеті мати – це жінка, яка захоплюється своєю дитиною. В силу того, що жінка генерує енергію природи, якщо жінка вимагає від чоловіка щось (вимагає – тобто незадоволена тим, що є), значить, автоматично, вона не вірить у те, що він може впоратися зі своїми завданнями, що він здатний реалізуватися в цьому житті, що він такий, як треба.

Фактично вона дає чоловікові сигнал: «Ти не такий, як треба. Ти повинен намагатися, ти винен виправлятися, ти повинен бути іншим». Якщо ви вибрали цю людину, щоб бути з ним разом, дайте собі усвідомити, що ви цінуєте в цій людині. Які сильні сторони ви оцінили б в ньому, навіть якщо б він був до вас байдужий? Що в цій людині привернуло б вас, викликало повагу і захоплення? Це, до речі, практична порада.

Якщо у вас недостатньо взаєморозуміння і щастя у відносинах, просто напишіть такий списочок — якщо б цей чоловік був чужою людиною, що би ви оцінили? Безвідносно до того, як він до вас ставиться. Тому що дуже часто мені кажуть: «О! Та він з іншими жінками золотий, а вдома він тиран (ледар, дармоїд, грубіян, бездушне йолоп)». А ви подивіться на нього як на людину в відносинах з іншими людьми. Тому що якщо він у вас вдома не проявляє ті якості, які здатний проявляти з іншими людьми, то проблема в даному випадку тільки у вас. Дуже корисно навіть зробити таку взаємну вправу: дружина письмово відповідає на питання «Моєму чоловікові найбільше подобається, коли я…» і «Мого чоловіка найбільше бісить, коли я…», а чоловік — на аналогічні питання зі своєї сторони; потім потрібно обмінятися листочками. На шкода, дуже часто бувають ситуації, коли люди прожили разом життя і не спромоглися дізнатися, що людині потрібно в партнері!

Справжня співтворчість сім’ї, справжнє життя, в якому ми підтримуємо один одного і обмінюємося енергією, можлива тоді, коли ми за адресою віддаємо енергію. А то виходить, що кожен віддає краще, на його думку, а партнеру це краще не треба, йому потрібно щось зовсім інше. І замість того, щоб прояснити ситуацію, люди збирають образи і терплять. Якщо ж у списку якостей людини ви не бачите ніяких цікавих для вас достоїнств, але продовжуєте існувати з цією людиною, то чому дивуватися, що ви не задоволені цими відносинами. Задумайтеся — чи потрібні вони вам взагалі?

В наші дні формальна сім’я не може дати ні щастя, ні здоров’я. Півстоліття тому це було можливо прожити, ненавидячи один одного, або прожити паралельними курсами і цілком успішно дожити до глибокої старості і навіть подружитися до кінця життя. В наші дні це неможливо, тому що ми дуже швидко від негативних емоцій руйнуємось фізично. Якщо жінка постійно незадоволена своїм чоловіком, у неї починаються порушення в ендокринній системі, обов’язково страждає дітородна зона… Тому доведеться подивитися правді в очі і задати собі питання: хто я? що я хочу? хто він? що він хоче? навіщо ми разом? Дуже часто такі прості питання прояснюють дуже важливі речі.

Отже, друга умова успіху, після того, як ви самі зумієте бути щасливою — це вміння вірити в того чоловіка, який поруч з вами. Я повторюю ще раз: наші взаємини з чоловіками – це енергетичні взаємини, ми просто випромінюємо свій настрій. І якщо ми випромінюємо невдоволення, чоловік отримує такий сигнал, як хлопчик отримує від мами: «ти не такий, як треба; ти нікуди не годишся». І хлопчик, який отримує такий сигнал від мами, завжди демонструє найгірші якості з тих, які він може продемонструвати. Тому що навіть якщо він прагне з усіх сил вислужитися, він втрачає себе. Якщо він каже: «Так, я такий, і інший не буду!» — він епатує публіку. Але, найголовніше, людина не може розвиватися, реалізувати свої сильні сторони, якщо він не отримує підтримки-віри в те, що у нього все вийде. Тут розмова не про те, щоб бути мамою своєму чоловікові, тут розмова про те, щоб вірити в людину.

Просто справжня материнська любов найбільше демонструє цю межу. А якщо ви не можете вірити, так краще розлучайтеся з цією людиною. Тому що як би ви не маскували своє невір’я, воно обов’язково підтвердиться в реальності: він розориться, або він буде вам зраджувати, або він буде поганим батьком… Це обов’язково проявиться, якщо ви не бачите в ньому цінних якостей.

І третім пунктом є знання: знання того, як ми влаштовані, знання того, що у людей є певні інструменти реагування.

В сутності, знання нашої природи, жіночого і чоловічого, полягає в тому, що потрібно прийняти просту річ: ми дуже різні, і важливо вивчити, хто є я і хто є він, для того, щоб взаємодіяти. Ми не просто говоримо на різних мовах, ми завжди будемо говорити на різних мовах. У цьому диво життя, що можна любити, бути щасливим, відчувати почуття єднання, пізнавати світ з абсолютно несхожим на тобі істотою! Якби ми були схожі, у нас би не було такої еволюції.

Тому перше, до чого я вас закликаю — не судіть чоловіків, а розумійте. Вивчайте, як влаштована чоловіча психологія. Не особисто вашого чоловіка, а взагалі. Враховуйте те, що у них інший спосіб мислення. Благо, зараз є маса книг і тренінгів на цю тему. Від себе додам, що це дуже цікаво – вчитися розуміти цілий світ, не схожий на тебе, улюблений світ, дорогий тобі світ, дорогоцінний тобі світ. І тоді ця взаємна оціненність приносити таке щастя, яке не можна порівняти ні з чим.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України