11 принципів сміливих і безстрашних альфа-жінок

Є чоловіки-альфа-самці, а є жінки – альфа…нехай будуть альфа-жінки, і ось чим вони відрізняються від інших.

Є така фраза: «Зразкові жінки рідко вершать історію». Хоча, що там історія, просто для жінки важливо жити так, як вона хоче, а не так, як від неї очікують. І для цього треба бути не зразковою, а сміливою і безстрашною.

Є чоловіки-альфа-самці, а є жінки – альфа…нехай будуть альфа-жінки, і ось чим вони відрізняються від інших:

1. Вони живуть тим життям, яким хочуть.

Неважливо, одна вона, у шлюбі або десь між – вона живе так, як їй подобається. Вона не чекає чогось особливого, склавши руки. Якщо вона і чекає, то заповнює цей час корисними речами, тим, що приносить їй задоволення.

2. Вони роблять перший крок.

Підійти до незнайомця і сказати «Привіт», поговорити з начальником про підвищення зарплати – що б це не було, смілива жінка краще ризикне почути «ні», ніж буде сидіти і чекати, поки хтось інший дасть їй те, чого вона хоче.

3. Вони не принижують себе.

Мало кому в цьому світі на 100% подобається своя зовнішність і життя. Але смілива жінка визнає, що завжди знайдеться хтось розумніший, молодше, стрункіше її, але вона не переживає з цього приводу, адже не в цьому сенс.

Смілива жінка знає, що вона не повинна визначатися собі зовнішніми атрибутами, і вже тим більше не дрібними недоліками фігури.

4. Їм не потрібен хлопець, але вони відкриті для відносин.

У світі, де самотність сприймається як хвороба, така жінка цілком комфортно почувається і одна. Вона не збирається жертвувати часом з друзями, кар’єрою або захопленнями, просто щоб бути хоч з кимось. Безстрашна жінка не шукає спасителя або благодійника.

Вона взагалі не шукає. Але вона рада зустріти того, хто зрозуміє її, прийме і буде поважати.

5. Вони не витрачають час на жаль.

У кожного є ситуації в житті, які ми хотіли б змінити, але смілива жінка знає, що минуле не можна змінити, можна тільки витягти з нього урок на майбутнє.

6. Вони ставлять людей на місце.

Така жінка не буде мовчки терпіти негідне ставлення до себе, щоб потім вночі плакати в подушку. Вона поставить людину на місце раз і назавжди.

7. Вони знають, коли піти.

Вони знають, що якщо щось без кінця не виходить, то після декількох спроб вже варто це відпустити і не витрачати даремно енергію і час.

8. Вони цінують час в реальності.

Флірт в повідомленнях – це мило і прекрасний початок, але якщо хлопець ніяк не вирішується або не знаходить можливості зустрітися в реальному житті, у безстрашної жінки немає на це часу.

9. Вони не прикидаються, ніби вони на шоу «Холостяк».

Змагатися за чоловічу увагу і любов? Жартуєте, чи що?

10. Вони пишаються собою і інвестують в себе:

від манікюру до своєї репутації. І їм анітрохи не соромно за це.

11. Вони не будують з себе жертву.

Якщо щось не вийшло, вони не програють це знову і знову. Вони беруть на себе відповідальність за наслідки. Вони засвоїли урок і стають сильнішими.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh