Життя

11 принципів сміливих і безстрашних альфа-жінок

Є чоловіки-альфа-самці, а є жінки – альфа…нехай будуть альфа-жінки, і ось чим вони відрізняються від інших.

11 принципов смелых и бесстрашных альфа-женщин

Є така фраза: «Зразкові жінки рідко вершать історію». Хоча, що там історія, просто для жінки важливо жити так, як вона хоче, а не так, як від неї очікують. І для цього треба бути не зразковою, а сміливою і безстрашною.

Є чоловіки-альфа-самці, а є жінки – альфа…нехай будуть альфа-жінки, і ось чим вони відрізняються від інших:

1. Вони живуть тим життям, яким хочуть.

Неважливо, одна вона, у шлюбі або десь між – вона живе так, як їй подобається. Вона не чекає чогось особливого, склавши руки. Якщо вона і чекає, то заповнює цей час корисними речами, тим, що приносить їй задоволення.

2. Вони роблять перший крок.

Підійти до незнайомця і сказати «Привіт», поговорити з начальником про підвищення зарплати – що б це не було, смілива жінка краще ризикне почути «ні», ніж буде сидіти і чекати, поки хтось інший дасть їй те, чого вона хоче.

3. Вони не принижують себе.

Мало кому в цьому світі на 100% подобається своя зовнішність і життя. Але смілива жінка визнає, що завжди знайдеться хтось розумніший, молодше, стрункіше її, але вона не переживає з цього приводу, адже не в цьому сенс.

Смілива жінка знає, що вона не повинна визначатися собі зовнішніми атрибутами, і вже тим більше не дрібними недоліками фігури.

4. Їм не потрібен хлопець, але вони відкриті для відносин.

У світі, де самотність сприймається як хвороба, така жінка цілком комфортно почувається і одна. Вона не збирається жертвувати часом з друзями, кар’єрою або захопленнями, просто щоб бути хоч з кимось. Безстрашна жінка не шукає спасителя або благодійника.

Вона взагалі не шукає. Але вона рада зустріти того, хто зрозуміє її, прийме і буде поважати.

5. Вони не витрачають час на жаль.

У кожного є ситуації в житті, які ми хотіли б змінити, але смілива жінка знає, що минуле не можна змінити, можна тільки витягти з нього урок на майбутнє.

6. Вони ставлять людей на місце.

Така жінка не буде мовчки терпіти негідне ставлення до себе, щоб потім вночі плакати в подушку. Вона поставить людину на місце раз і назавжди.

7. Вони знають, коли піти.

Вони знають, що якщо щось без кінця не виходить, то після декількох спроб вже варто це відпустити і не витрачати даремно енергію і час.

8. Вони цінують час в реальності.

Флірт в повідомленнях – це мило і прекрасний початок, але якщо хлопець ніяк не вирішується або не знаходить можливості зустрітися в реальному житті, у безстрашної жінки немає на це часу.

9. Вони не прикидаються, ніби вони на шоу «Холостяк».

Змагатися за чоловічу увагу і любов? Жартуєте, чи що?

10. Вони пишаються собою і інвестують в себе:

від манікюру до своєї репутації. І їм анітрохи не соромно за це.

11. Вони не будують з себе жертву.

Якщо щось не вийшло, вони не програють це знову і знову. Вони беруть на себе відповідальність за наслідки. Вони засвоїли урок і стають сильнішими.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України