Життя

Якщо справи зовсім кепські, плюньте на значимість і вперто транслюйте позитивну енергію!

«Багато хочеш – мало отримаєш». Цей  дитячий жарт має під собою підстави.

Если дела совсем плохи, плюньте на значимость и упрямо транслируйте положительную энергию!

«Багато хочеш – мало отримаєш». Цей дитячий жарт має під собою підстави.

Тільки я б її перефразував так: «Чим сильніше хочеш, тим менше отримаєш».

Коли ви надто сильно хочете що-небудь отримати, так, що готові все поставити на карту, ви створюєте величезний надлишковий потенціал, що порушує рівновагу. Рівноважні сили відкинуть вас на лінії життя, де предмета вашого бажання немає і в помині.

Якщо змалювати картину поведінки людини, одержимої бажанням, на енергетичному рівні, то це буде виглядати приблизно так. Кабан намагається упіймати синього птаха. Він дуже хоче його роздобути і при цьому облизується, голосно хрюкає і риє землю від нетерпіння. Природно, птах відлітає. Якщо ж ловець прогулюється поруч з синім птахом з байдужим поглядом, тоді у нього дуже великі шанси схопити його за хвіст.

Можна виділити три форми бажання.

Перша форма – це коли сильне бажання переходити в твердий намір мати і діяти. Тоді бажання виконується. Потенціал бажання при цьому розсіюється, тому що його енергія йде на дію.

У другій формі – це бездіятельне млосне бажання, яке являє собою надлишковий потенціал у чистому вигляді. Він висить в енергетичному полі, і в кращому разі, даремно витрачає енергію стражденного, а в гіршому, притягує різні неприємності.

Найпідступнішою є третя форма, коли сильне бажання переходить у залежність від предмета бажання. Висока значимість автоматично створює відношення залежності. Відношення залежності породжує сильний надлишковий потенціал, що викликає настільки ж сильну протидію рівноважних сил. Зазвичай встановлюються відносини приблизно такого роду:

  • «Якщо я цього доб’юся, моє становище стане набагато краще».
  • «Якщо я цього не доб’юся, моє життя втрачає всякий сенс».
  • «Якщо я це зроблю, я собі і всім покажу, чого вартий».
  • «Якщо я це не зроблю, гріш мені ціна».
  • «Якщо я це отримаю, буде дуже здорово».
  • «Якщо я не отримаю, буде дуже погано».

І так далі, у різних варіаціях.

Включаючись у відносини залежності від предмета бажання, ви будете залучені в такий бурхливий вир, де просто виб’єтеся з сил у боротьбі за бажане. В кінці кінців, ви нічого не доб’єтеся і відмовитеся від свого бажання. Рівновагу відновлено і рівноважним силу абсолютно байдуже, що ви від цього потерпіли. А сталося це з-за того, що ви дуже хотіли, щоб бажання здійснилося. Бажання виявилося на одній чаші ваг, а все інше на інший.

Виконанню підлягає тільки перша форма, коли бажання перетворюється в чистий намір, вільний від надлишкових потенціалів. Всі ми звикли, що в цьому світі за все треба платити, ніщо не дається дарма. Насправді ми розплачуємося тільки за надлишкові потенціали, які самі ж створюємо. У просторі варіантів все безкоштовно. Якщо вже ми висловлюємося в таких термінах, в якості оплати за виконання бажання виступає відсутність значимості і відносин залежності. Для переходу на лінію життя, де бажане перетворюється в дійсність, достатня лише енергії чистого наміру. Про намір ми поговоримо пізніше. А зараз лише зазначимо, що чистий намір – це єдність бажання і дії при відсутності значимості. Наприклад, вільний намір сходити в кіоск за газетою, є чистимо.

Чим вище для вас значимість події, тим імовірніший провал. Якщо ви надаєте дуже велике значення тому, що маєте, і дуже дорожите цим, тоді скоріше всього рівноважні сили це у вас віднімуть. Якщо те, що ви хочете отримати, теж багато значить для вас, тоді скоріше всього ви не отримаєте. Необхідно знизити планку значимості, важливості.

Наприклад, ви без розуму від вашої нової машини. Ви здуваете з неї пилинки, бережете, доглядаєте, боїтеся подряпати, загалом, плекаєте і обожнюєте. В результаті створюється надлишковий потенціал. Адже це ви наділили машину таким великим значенням. А насправді в енергетичному полі її значимість дорівнює нулю. В результаті, і на жаль, рівноважні сили незабаром знайдуть для вас телепня, який покалічить вашу машину. Або ви самі, будучи надто обережними, куди-небудь не впишетеся. Варто вам перестати обожнювати свою машину і почати ставитися до неї звичайно, як небезпека для неї різко знизитися. Ставитися звичайно – зовсім не означає безтурботно. Ви можете бездоганно доглядати за машиною, не роблячи з неї ідола.

    Є й інший аспект сильного бажання мати. Існує думка, що якщо дуже захотіти, то всього можна досягти. Здавалося б, можна припустити, що дуже сильне бажання винесе вас на ту лінію життя, де воно виконується. Однак це не так. Якщо ваше бажання перейшло в залежність, свого роду психоз, істеричне прагнення домогтися свого в що б то не стало, значить, ви в душі не вірите в його виконання, а отже, передаєте випромінювання з «сильними перешкодами». Якщо немає віри, ви щосили намагаєтеся себе переконати, нагнітаючи потенціал ще більше. На «справу всього життя» може бути марно витрачена все життя. Єдине, що тут можна зробити – це зменшити значущість мети. Йти до своєї мети, як у кіоск за газетою.

Сильне бажання уникнути чого-небудь є логічним продовженням невдоволення навколишнім світом чи собою. Чим сильніше ваше бажання уникнути, тим потужніше надлишковий потенціал. Чим більше ви цього не хочете, тим більше ймовірність зіткнення. Рівноважним силам байдуже, як буде досягнута рівновага. А досягнута вона може бути двома способами: або відвести вас від зіткнення, або зіштовхнути. Краще свідомо відмовитися від неприйняття, щоб не створювати потенціал. Але це ще не все. Коли ви думаєте про те, чого не хочете, ви випромінюєте енергію на частоті тієї лінії, де це обов’язково станеться. Ви завжди отримуєте те, чого активно не хочете.

Відбувається буквально наступна картина. Людина знаходиться на урочистому прийомі в посольстві, все кругом чинно, благородно, врівноважено. І раптом він починає дико розмахувати руками, тупати ногами і відчайдушно кричати, що не хоче, щоб його в цю хвилину вивели звідси. Природно, з’являється охорона, диваки беруть під руки, він пручається і кричить, але його негайно виводять геть. Це занадто перебільшена картина реальності, але на енергетичному рівні все відбувається з інтенсивністю такої ж сили.

Розглянемо ще один приклад. Чи допустима, вас серед ночі будити шум від сусідів. Ви хочете спати, завтра на роботу, а там веселощі в самому розпалі. Чим сильніше ви будете хотіти, щоб вони там заткнулися, тим більше вірогідність того, що це буде тривати ще довго. Чим більше ви будете злитися, тим більші будуть веселощі. Якщо ви зненавидите достатньою мірою, можна гарантувати, що такі ночі будуть повторюватися все частіше і частіше.

Для вирішення даної проблеми можна застосувати метод провалу або гасіння маятника. Гасіння буде в тому випадку, якщо ви поставитеся до ситуації з іронією. А можна взагалі ігнорувати, не проявляти ніяких емоцій та інтересу. Тоді буде провал маятника, так і потенціал не виникне. Нехай принесе вам спокій свідомість того, що у вас є вибір, і ви знаєте, як ним скористатися. Незабаром сусіди вгамуються. Ось так це працює, можете перевіряти.

Тепер ви можете проаналізувати, у чому ви самі завищили значимість і які проблеми в результаті отримали. Якщо справи зовсім кепські, плюньте на значимість, струсіть з себе відносини залежності і вперто транслюйте позитивну енергію.
Чим зараз гірше, тим краще. Так можна оцінити ситуацію, якщо ви вважаєте, що потерпіли поразку. Радійте! В даному випадку рівноважні сили на вашому боці, тому що їх завдання компенсувати погану хорошим. Весь час погано бути не може, як не може бути все добре.

На енергетичному рівні це виглядає приблизно так. На вас напали, обгавкали, відібрали все, побили, а потім всунули мішок з грошима. Чим більший збитків ви зазнали, тим більше знайдеться грошей в мішку.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України