Життя

Чому ніколи не варто бігати за чоловіком

На перший погляд це питання здається риторичним. Але згадайте себе, коли ви закохуєтеся.

Почему никогда не стоит бегать за мужчиной

На перший погляд це питання здається риторичним. Але згадайте себе, коли ви закохуєтеся. Ви стаєте щасливою, і одночасно божевільною. Тут ви думаєте, що всі ваші надії розбилися, але прийшло його довгоочікуване повідомлення – і все вже добре. Ви будуєте стратегію, придумуєте тактику, як зробити краще.

Ви знаєте, що цього не варто робити, тому просто сидите і думаєте про все. Аналізуєте все до дрібниць: від знаків пунктуації в його повідомленні до часу, який потрібно почекати перед відповіддю. Нам здається це важливим, тоді як насправді це неважливо.

І ось 7 причин, чому потрібно перестати це робити, перестати фактично бігати за чоловіком, як би ви сильно в нього не закохалися:

1. Це ні до чого не призведе. Коли ви зустрінете ту людину, вам не потрібно буде бігати за ним, тому що у вас буде взаємне бажання бути разом. Ваші світи зміняться і тепер ви підете разом в одному напрямку. Інакше ви просто витрачаєте час на те, щоб намагатися змусити когось закохатися в вас.

2. Ви починаєте забувати про інших людей у вашому житті. Ви втратите дорогоцінні спогади з друзями та  сім’єю, намагаючись створити незабутні спогади з тимчасовим захопленням. Ніколи не забувайте про тих, хто назавжди у вашому житті, безумовно.

3. Ви пропонуєте своє серце тому, хто не заслуговує його.

4. Ви витрачаєте свою енергію на щось швидкоплинне, а не довговічне.

5. Ви починаєте забувати те, що було і є для вас важливим. Ви мріяли про щось інше і сподівалися на щось краще, а тепер ви сидите і чекаєте його смс в 2 години ночі.

6. Ви зводите себе з розуму. Цей звук повідомлення на телефоні – ваш найбільший нічний кошмар і одночасно найбільше щастя. Ви думаєте, що це ви ведете з ним гру, але насправді ви небезпечно граєте зі своїм серцем.

7. Ви женітеся за людиною, замість того, що дозволити життю йти так, як воно йде. Вистачить аналізувати кожне п’яне повідомлення, залиште все на волю долі. Нехай все йде так, як іде, без пояснень.

Не женіться за людиною, а за своєю мрією!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України