Новини з Австрії

Знову змія в туалеті: тепер жінку у Відні

Тільки недавно, в понеділок, чоловіка з Граца за геніталії в туалеті вкусила змія. І ось знову змія в туалеті.

Віденської жінці в четвер пощастило більше. В її унітазі, попри те, що передбачалося спочатку, плавав не пітон, а удав. Однак вона вчасно виявила тварину завдовжки близько метра і, таким чином, не постраждала

Муніципальний департамент 49 – лісове господарство та сільське господарство (MA 49) забрали змію і передали її в притулок для тварин. У поліції повідомили, що невідомо, кому належить рептилія.

Перший раз 68-річна дама подзвонила в поліцію близько 16:00. Вона повідомила, що «темна змія завдовжки близько метра виповзла з унітазу і зникла, коли побачила жінку», – повідомив офіційний представник поліції Мохамед Ібрагім. Коли поліцейські прийшли в квартиру жінки під Флорідсдорф, слідів тварини не було. Поліція пішла, але о 19 годині жінка знову зателефонувала за номером служби екстреної допомоги. Перед цим вона навіть сфотографувала змію.

Поліція поінформувала MA 49. Співробітники служби дикої природи витягли змію з унітазу і відвезли його до притулку для тварин. За останньою інформацією, власника змії вже встановлено.

Це другий раз за тиждень, коли в Австрії в туалеті знаходили змію. У понеділок пітон навіть вкусив 65-річного жителя Граца. Неотруйний сітчастий пітон-альбінос належав 24-річному сусідові. Власник перебуває під слідством за фактом заподіяння тілесних ушкоджень з необережності.

Причини таких втеч – спека, яка робить рептилій більш активними, і недбале утримання тварин, – каже Хельга Хапп, директор зоопарку рептилій Хапп в Клагенфурті. Тому було б бажано, щоб власники видів тварин, які потребують дозволу, в тому числі отруйних змій, були більш уважними.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України