Новини з Австрії

Сховався в унітазі: пітон вкусив жителя австрійського Граца

Жахливий сон став реальністю для жителя Граца в понеділок вранці. Похід чоловіка в туалет закінчився надзвичайно болісно.

Пітон проник в унітаз через каналізаційну трубу і вкусив його в чутливе місце.

Виявилося, що пітон довжиною близько півтора метрів втік від сусіда в Граці. Змія спочатку знайшла порятунок в прохолодному туалеті і потім непомітно зникла в каналізаційній трубі. Щоб знову з’явитися рано вранці в понеділок – хоча і в іншому місці, а саме в туалеті сусіда. Тварина вкусила жителя Граца після того, як той сів на унітаз. Пронизливий крик його ще довго стояв у вухах мешканців будинку. Постраждалого довелося доставити в лікарню.

Експерт з рептиліям Вернер Штангль був проінформований про вкрай незвичайний інцидент через Земельний центр порятунку і негайно вирушив ловити пітона. Експерт дійсно виявив в туалеті білого сітчастого пітона. Однак змія не полегшила йому завдання по затриманню. «Пітон напряг всі м’язи і притулився до труби», – повідомив Штангль. «Це була важка операція», тим більше що він не хотів травмувати тварину. Зрештою йому вдалося витягнути пітона з унітазу.

За словами лікарів, травми, отримані потерпілим, самі по собі не такі серйозні. Цей вид змій не ядовитий, але їх укус надзвичайно хворобливий. Однак в цьому контексті також згадувалися мікроби з унітазу і пов’язаний з цим ризик зараження від укусу.

Заводчик змій вражений тим, що трапилося. За словами Штангля, тварина поки не забрали у нього. Однак остаточне рішення з цього приводу прийме ветеринарна служба. Самого власника пітона притягли до відповідальності за нанесення тілесних ушкоджень з необережності.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України