Новини з Австрії

Сховався в унітазі: пітон вкусив жителя австрійського Граца

Жахливий сон став реальністю для жителя Граца в понеділок вранці. Похід чоловіка в туалет закінчився надзвичайно болісно.

Пітон проник в унітаз через каналізаційну трубу і вкусив його в чутливе місце.

Виявилося, що пітон довжиною близько півтора метрів втік від сусіда в Граці. Змія спочатку знайшла порятунок в прохолодному туалеті і потім непомітно зникла в каналізаційній трубі. Щоб знову з’явитися рано вранці в понеділок – хоча і в іншому місці, а саме в туалеті сусіда. Тварина вкусила жителя Граца після того, як той сів на унітаз. Пронизливий крик його ще довго стояв у вухах мешканців будинку. Постраждалого довелося доставити в лікарню.

Експерт з рептиліям Вернер Штангль був проінформований про вкрай незвичайний інцидент через Земельний центр порятунку і негайно вирушив ловити пітона. Експерт дійсно виявив в туалеті білого сітчастого пітона. Однак змія не полегшила йому завдання по затриманню. «Пітон напряг всі м’язи і притулився до труби», – повідомив Штангль. «Це була важка операція», тим більше що він не хотів травмувати тварину. Зрештою йому вдалося витягнути пітона з унітазу.

За словами лікарів, травми, отримані потерпілим, самі по собі не такі серйозні. Цей вид змій не ядовитий, але їх укус надзвичайно хворобливий. Однак в цьому контексті також згадувалися мікроби з унітазу і пов’язаний з цим ризик зараження від укусу.

Заводчик змій вражений тим, що трапилося. За словами Штангля, тварина поки не забрали у нього. Однак остаточне рішення з цього приводу прийме ветеринарна служба. Самого власника пітона притягли до відповідальності за нанесення тілесних ушкоджень з необережності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh