Новини з Австрії

Австрійський канцлер Курц найближчим часом стане батьком

Себастьян Курц вперше стане батьком. Як повідомив в суботу сам канцлер, його дівчина Сюзанна вагітна

Ми дуже раді і вдячні, що нас скоро стане троє », – сказав Курц в повідомленні на Facebook і Instagram, супроводивши новину спільною фотографією на пшеничному полі.

«Нас чекає чудова спільна подія і ми його з нетерпінням її чекаємо. Прошу вашого розуміння, що ми, як і раніше, збережемо наше особисте життя в таємниці, але я щасливий, що можу розділити цю радість, яка скоро стане очевидною, з вами! » – повідомив канцлер в Facebook. Очікувана дата народження – кінець листопада / початок грудня.

З появою новин про дитину, весільні чутки, які до сих пір не підтверджені, ні спростовані, знову посиляться.

Тут же посипалися численні привітання від політиків. «Я радий за вас», – написав у Твіттері віце-канцлер від Зелених Вернер Коглер. Федеральний президент Олександр Ван дер Беллен також зрадів «доброї новини» в Твіттері побажав йому «всього найкращого і, перш за все, здоров’я». Поздоровлення також відправила бос NEOS Беата Майнл-Райзингер. «Привітання з Відня» прийшли від бургомістра Міхаеля Людвіга (SPÖ).

У будь-якому випадку дитина канцлера не буде першим сином в бірюзово-зеленому федеральному уряді. Міністр інтеграції Сюзанна Рааб (ÖVP) взяла відпустку по вагітності в середині червня, міністр юстиції Альма Задіч (Зелені) стала матір’ю в січні.

Справжні правила відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами і відпустки по догляду за дитиною для жінок-політиків все ще відсутні. Положення Закону про охорону материнства не застосовуються до членів уряду, парламентаріям і бургомістр. Вони також не мають права на відпустку по догляду за дитиною, оскільки політичний мандат не є службою або службовими відносинами. Ще не оголошено, чи візьме канцлер відпустку незабаром після народження дитини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України