Поради

Як зробити макіяж з 3 засобів: Поради візажиста

Для лаконічного образу вам не потрібні стратегічні запаси косметики

Швидкий, легкий і красивий макіяж – мрія будь-якої дівчини. Нікому не хочеться носити з собою величезну косметичку, набиту різноманітними тюбиками, олівцями, пензлями, помадами.

Тому ми приготували для вас ідею швидкого і трендового макіяжу всього з трьох продуктів.

Прочитайте : Як підстригти ідеальний чубчик самостійно

Краса

Основа будь-якого якісного макіяжу – це хороша шкіра. Тому ми зробимо натяк саме на легкий макіяж в модних персиково-рожевих тонах.

Для макіяжу вам знадобиться:

  • легка тональна основа (відмінно підійде засіб на водній основі);
  • кремові рум’янці;
  • хайлайтер.

Перший крок – нанесення тону

Так як у нас є всього три продукти і відсутні кисті, наносити всі засоби ми будемо за допомогою пальчиків. Важливо: обов’язково робити макіяж чистими руками.

Нанесіть на кисть руки трохи тональної основи, а потім пальцем розподіліть точково на шкірі. Приділіть увагу зоні під очима і T-зоні.

Потім пальцями двох рук рухами «вбийте» тональний засіб в шкіру. Головне – розподіліть тон непомітно, так, ніби ви наносили його вологим б’юті-блендером.

Другий крок – нанесення кремових рум’янців

Їх ми будемо використовувати на трьох зонах: щічки, верхню повіку і губи. Кремові рум’янці відмінно можуть замінити нам помаду або тіні. Пам’ятаємо, що всі продукти наносимо тільки пальцем.

Мої улюблені відтінки рум’янців – персикові або рожеві. Вони ідеально підходять до будь-якої шкірі і роблять ваш макіяж свіжим, а обличчя виглядає відпочилим.

Наберіть трохи продукту на палець, але не наносіть відразу на обличчя. Залиште частина кошти на кисті рук, а ту частину, яка залишилася на пальці, наносите рухами на щічки. За допомогою такої техніки нанесення макіяж вийде легким, без брудних плям.

Порада: якщо не знаєте, куди правильно наносити рум’янці – посміхніться і нанесіть його на виступаючі «яблучка».

Після того як будуть готові щічки, приступайте до очей

За допомогою пальця нанесіть невелику кількість рум’янців на вигин століття і розтушуйте його. Радимо нанести продукт одним пальцем, а тушувати чистим. Таким чином у вас вийде легка персикова / рожева імла, яка зробить погляд виразнішим.

макіяж своїми руками

Третій крок – нанесення хайлайтера

Я найчастіше користуюся рідким хайлайтер. Його легше наносити, і він компактний, що важливо.

Нанесіть кілька крапель хайлайтера за допомогою піпетки на виступаючу частину скули (між зовнішнім кутом ока і щокою), а також під брову. Розподіліть засіб так, щоб воно злилося з тоном і рум’янами. Потім нанесіть хайлайтер у внутрішній куточок очей, на кінчик носа і над губою.

Четвертий крок – губи

Після того як ви зробили тон, наклали рум’янець і хайлайтер, приступимо до губ. Головне правило макіяжу губ – зволоження. Намагайтеся щодня наносити бальзам для губ, раз в тиждень робити скраб, не використовувати матові рідкі помади, які пересушують губи. Візьміть на палець трохи рум’ян і вбийте їх по центру губ, а потім акуратно на куточки губ.

Ваш макіяж готовий!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України