Поради

Як підстригти ідеальний чубчик самостійно

Якщо хочеться оновити образ, але на салон немає часу або грошей, скористайтеся нашими простими порадами

Впевнені, ви пам’ятаєте, як виглядав ваша чубчик, коли ви його тільки підстригли. Він був дуже гладким, гострим, як бритва, і завжди готовим до селфі. Уже через три тижні він стає не таким привабливим, лізе в очі, а часом і зовсім їх закриває. Але замість того, щоб бігти в салон краси, ви можете заощадити гроші і підстригти чубчик самостійно. Якщо у вас ніколи не було чубчика, але вам дуже хочеться, наші поради підійдуть і вам.

Трохи інвестицій

Якщо ви налаштовані рішуче і хочете завжди самої оновлювати чубок, то варто назавжди забути про кухонні ножиці. Найкраще трохи витратитися і купити професійні ножиці для стрижки (найдешевші варіюються від 500 до 1500 рублів). В іншому випадку ви ризикуєте мати недосконалим зрізом, який стане причиною посічених кінчиків. Для стрижки варто підготувати і дзеркало. Швидше за все, у вас є звичайне косметичне, воно цілком підійде.

Зробіть вкладання

Багато стилістів радять стригти чубок на сухе волосся, щоб бачити, як він буде лежати в умовах реального часу. Тому зробіть ту укладку, з якої ходите кожен день, щоб вам було легко повторити її потім.

Запасіться невидимками

Під час стрижки найкраще при собі мати невидимки або затискачі для волосся, так як треба буде зафіксувати частину локонів, які не братимуть участі в стрижці, інакше вони будуть заважати. Тому розділіть волосся, що не входять в чубок, і закріпіть їх.

Якщо ви створюєте чубок з нуля, то необхідно визначити, яку саме частину ви задієте. Візьміть гребінець з гострим наконечником і уявіть, що малюєте трикутник: починайте від кінчика брови і рухайтеся до центральної частини волосся. Чим більше ви розширюєте трикутник, тим густіше буде чубчик.

Стрижіть поступово

Якщо ви не хочете, щоб чубчик вийшов кривим, то краще не стригти його одним махом. Розділіть чубок на кілька горизонтальних частин і стрижіть його від нижнього шару до верхнього.

Ножиці вгору

Щоб кінчики чубчика були не надто густими, ви можете його злегка «полегшити», точніше, зістригти, як це завжди роблять стилісти після закінчення стрижки. Зберіть  чубок, закріпіть його у самих кінчиків, потім візьміть ножиці вістрям вгору і філіруйте його.

Не поспішайте

Найчастіша помилка в стрижки чубчика – він виходить занадто коротким. Насправді краще, коли він  складається з декількох градуювальних шарів, які починаються від кінчика носа і з кожним шаром стають все коротшими. До того ж після першого шару ви зрозумієте, якої довжини чубчик вам все ж потрібна.

Як тільки ви відстрижете перший шар, майте на увазі, що наступні шари повинні бути більш тонкі, а різниця між довжиною повинна бути мінімальною. Все це для того, щоб не було надто чітких меж і чубчик виглядала більш гармонійно і природно, як ніби її зробив професіонал.

Поради експерта

– Корисний лайфхак – спробуйте зробити це під керівництвом майстра. Ми з клієнтками вже кілька разів підстригали чубчика по FaceTime: я пояснюю, які пасма брати, куди відтягувати, і паралельно все це показую у себе вдома на перуці. Також ви знайдете багато відео на YouTube, там є класні і є невдалі. Скиньте їх своєму перукарю і запитайте, чи можна стригти з цього відео.

Також важливі кілька нюансів

1. Ножиці. Манікюрні, кравецькі або дитячі з пластмасовими ручками не підійдуть. Потрібні якщо не професійні, то хоча б хороші гострі канцелярські.

2. Волосся перед стрижкою потрібно вимити, але не сушити.

3. Затискачі

4. Плоский гребінець для рівних приладів (масажна щітка не підійде).

5. Гарне дзеркало

6. Освітлення

Найпростіший варіант – зробити трохи подовжений чубок аркою. Для цього ми беремо одним захватом секцію чубчика, зчісуємо його на середину і маємо в своєму розпорядженні під кутом 45 градусів по відношенню до голови. І робимо один зріз. Лінія вийде нижче очей, коротка чубчик в такий спосіб не стрижеться.

Багатьом здається, що прямий чубчик а-ля Амелі – найпростіша ідея, але це помилка. Прямі лінії робити найскладніше: треба враховувати форму голови.

Рваний чубок теж не так-то просто зробити, хоча і виглядає він природно і недбало. Але на ділі потрібно спочатку зробити пряму лінію, а потім довести її до рваної текстури. Так що самим тут краще не експериментувати.

Є ще багато нюансів: чубчик може бути надто коротким (бо багато хто не знає, що сире при висиханні піднімається). У деяких багато кучерів по лінії росту, їх теж треба враховувати. Так що краще все робити під контролем майстра!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України