Життя

Ось що ви можете зробити замість того, щоб відчайдушно ганятися за любов’ю

А любов? Любов знайде свою дорогу в ваше життя. Сама. У відповідний час.

Полюбіть себе

Вам ні за що не зрозуміти, яку любов ви чекаєте від іншої людини, тому що вона завжди буде здаватися вам неповної без любові до самих себе. Почніть любити себе, опанувавши майстерністю турботи про власну цінність.

Почніть любити себе, пишаєтеся своєю унікальністю, але при цьому залиште місце для розвитку. Навчіться зберігати щось в собі, а не випускати все назовні.

Любов до себе повинна стати основною для всіх інших видів любові, яку ви будете висловлювати до інших людей, допомагаючи вам контролювати свої емоції по відношенню до оточуючих.

Ідіть назустріч мріям

Мрії ніколи не втіляться в реальність без вашої участі. Ви повинні намагатися їх досягти, тільки так вони принесуть вам винагороду за все доданими вами зусилля. А любов? Любов це щось визначене. Вона знайде свою дорогу в ваше життя. У відповідний час вона сама вас знайде.

Тому не варто переживати. Любов вічна, а мрії обмежені в часі. І чим швидше ви їх досягнете, тим більше задоволення це вам принесе. Спочатку насолодитеся плодами реалізованої мрії, а вже потім можете чекати, поки знайдете відповідну людину, з яким захочете їх розділити.

Цінуйте любов, яка у вас вже є

Любов до своєї сім’ї, друзів, родичів, колег та інших людей. Ким би не були люди, яким ви небайдужі, сподіваюся, що ви знаходите час показати їм, як сильно ви їх цінуєте.

Дивіться, як вони йдуть поруч з вами, як допомагають вам, як вірять в вас і як підтримують в усіх починаннях. Не втрачайте цих людей. Любіть їх у відповідь, не витрачаючи енергію на тих, хто цього не заслуговує.

Люди, які дійсно вас люблять, покажуть вам, яким має бути ставлення люблячого людини.

Знайдіть своє покликання

Пробудити в собі пристрасть, адже пристрасть породжує життєві цілі. Ніколи не втрачайте іскру всередині себе. Просто займайтеся тим, що вам подобається. Якими б не були ваші захоплення, вони у вас не тільки для розваги. Ви любите займатися цим з якоїсь певної причини.

Ви співаєте? Тоді, можливо, ваш голос сприяє емоційному зцілення інших людей. Ви танцюєте? У такому випадку, можливо, ваші граціозні рухи випромінюють енергію, що робить оточуючих щасливішими. Ви пишете? Тоді ваші слова можуть чіпати серця і просвітлювати розум. Ви малюєте? Бути може, використовувані вами кольору голосно висловлюють приховані почуття інших.

Знаєте, що тут можна назвати чарівним? Часом ваша пристрасть (або дар) служить путівником для любові, адже варто вам зрозуміти своє призначення, і ви вже не зможете втриматися від радісної виконання вашої мети.

Ви здивуєтеся, коли хтось постукає в двері вашого серця. Це буде означати, що ваш час прийшов – ви вже готові до любові.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nineteen − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.