Новини з Австрії

Віденський теракт: Кобра схопила можливих спільників терориста

Слідча група «2-е листопада» «виявила характерні сліди ДНК на знарядді вбивства і на патронах віденського терориста»

Корінний афганець був заарештований спецназом Кобра за підозрою в тероризмі. У неділю прокуратура також оголосила про арешт ще однієї людини. Більш докладної інформації поки немає.

«2-е листопада» – спеціальний підрозділ, створений після теракту у Відні для пошуку передбачуваних посібників терориста. Копітка криміналістична робота спецпідрозділу, створеного після теракту, принесла свої плоди. За ордером на арешт Віденської прокуратури в п’ятницю ввечері антитерористичний підрозділ Кобра затримали прямо на вулиці афганця з австрійським паспортом. Крім того, чиновники провели обшуки як мінімум в одній квартирі в федеральної столиці.

Приводом стало виявлення на автоматі і патронах убитого терориста слідів чужого ДНК. Вони привели до 30-річного джихадиста. Передбачуваний співучасник терориста, ймовірно, зіграв провідну роль в загадковому короткометражного відео на стільниковий телефон,  в якому прославляються відомі автомати Калашникова.

У ролику, який триває всього близько десяти секунд, ви можете побачити двох чоловіків в BMW з такою зброєю – або, принаймні, з ідентичною Zastava M70. Інша людина в машині могла бути знищеним терористом. Загадкове відео з’явилося в двох групах чату WhatsApp після атаки. Повідомляється, що принаймні один член групи мав контакт з вбивцею за кілька тижнів до злочину. За даними ЗМІ, є підозра, що ця людина також міг керувати автомобілем, імовірно BMW. Той, хто завантажив відео, був встановлений і допитаний поліцією.

https://austria-today.ru/kobra-arestovala-posobnikov-terrorista/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України