Новини з Австрії

Локдаун: обмеження на в’їзд в Австрію продовжені до 18 січня

Оновлене ​​жорстке блокування після Різдва також означає, що в даний час діють більш суворі правила на в’їзд в Австрію і вони застосовуватимуться довше

Згідно з інформацією від APA, поточні правила в’їзду будуть продовжені до 18 січня. Уряд використає спеціальне засідання Національної ради в понеділок для прийняття цієї правової міри.

Всі, хто в’їхав в Австрію з суботи, повинні перебувати в карантині протягом десяти днів. Звичайно, є винятки для деяких груп громадян. Людина може протестуватися не раніше ніж через п’ять днів і за свій рахунок. Ця ухвала мала діяти до 10 січня. В Австрії немає обмежень на в’їзд у вигляді карантину тільки для невеликої групи країн. За умови, що прибули постійно перебували в цих країнах протягом останніх десяти днів. Це Австралія, Фінляндія, Ірландія, Ісландія, Японія, Нова Зеландія, Норвегія, Південна Корея, Уругвай і Ватикан.

З огляду на оголошену ізоляції після різдвяних свят ці обмеження на в’їзд тепер залишатимуться до 18 січня. У цей день поточний план уряду передбачає відновлення роботи магазинів і підприємств громадського харчування.

Але громадяни зможуть походити по магазинах або відвідати кафе тільки в тому випадку, якщо вони пройшли тест на коронавірус і отримали негативний результат. Тих, хто відмовиться пройти тест, влада заблокує на тиждень довше. Навіть після цього, згідно зі стратегією уряду, ви не зможете уникнути регулярних тестів на корону, якщо захочете відвідати концерт або заселитися в готель. Для цього ви повинні представити негативний результат тесту не старше 48 годин.

Як виглядатимуть нові правила точно, стане ясно тільки після того, як постанова буде опублікована. В уряді припускають, що нова стратегія тестування вже юридично захищена, але про всяк випадок вони все ж хочуть закріпити її в законі. Можливість зробити це буде на спеціальному засіданні Національної ради в понеділок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України