Авторські статті

В Україні нова влада робить все, щоб роздмухати нове повстання, РФ в лиці Зеленського планомірно штовхає нас до нового Майдану, – блогер

Ну що ж, друзі. Ось і склався, пазл, все стало на свої місця. Все ясно, як 2+2.

Про це на своїй сторінці написав Орест Каракевич

Події останніх місяців, ба навіть днів, не залишають мені сумнівів на рахунок того, для чого “нова молода” команда прийшла до влади.

Спочатку вони пробують впихнути нам російський варіант цієї кл*тої формули штайнмаєра, яка передбачає капітуляцію України. Отримують резонанс від суспільства – дають задню, починають виляти, але всеодно пробують далі пропихнути своє, лиш вже обережніше.

Далі Зеленський дає наказ відвести наші війська на нашій землі в тил від лінії фронту. Вдумайтесь. Наші!! Збройні сили на нашій!! землі. Під час війни! Проукраїнські жителі фронтових міст в селах в розпачі. Ми залишаємо їх на забій гол*ворізам з дири. А хто не вірить, або забув, то я вам пригадаю, що в 2014 році, коли ми відійшли з Лутугіно під натиском армади РФ, за 4 доби бойовики розстріляли 60 місцевих. Жінок, дітей. Тв*рі, ви прирікаєте свій народ! Зрадники, інакше не назвеш.

Наступне. Єфремова, “батька” лнр відпускають, а на Парубія ручна ДБР р*га Портнова відкриває кримінальне провадження за фактом створення незаконних збройних формувань в Одесі. Не на сеп*рів, а на наших добровольців! Бо ми посміли захищати свій дім.

Голова комітету з держбезпеки заявляє, що нам не треба в НАТО, бо це розізлить РФ. Увага, розізлить РФ! Розумієте глибину маразму?

Адвокати Януковича заявляють, що він готується до повернення в Україну. Оскаржують рішення Українського суду, говорять, що в його діях немає складу злочину. І знаєте що? Він повернеться. І з нього знімуть всі обвинувачення.

Ну й наостанок, сьогоднішнє. РНБО Данилюка постановило скасувати санкції з каналів Медведчука. А європейський суд зняв санкції з Януковича. Вітаю!

Це ще я нічого не пишу про Приват, передачу управління всієї економіки в руки Коломойського і той скандал, в який вляпався Зеленський в США.

Власне, до чого я веду. РФ в лиці Зеленського планомірно штовхає нас до нового Майдану. Все це робиться спеціально, щоб роздмухати нове повстання.
Тоді РФ матиме повне право зробити повноцінний наступ своєю армадою, в “миротворчих” цілях. Для цього вони вже підготували наступаючий контингент армії на всій лінії свого кордону з нами.

В результаті східна Україна до Дніпра потоне в крові, західна – в біженцях. Україна, як така, перестане існувати на найближчі 100 років, або й назавжди. За Порошенка розкачати не вдалось. Зате вийде тепер.

А якщо ми нове повстання не піднімемо – вони спокійно заженуть нас назад в ярмо оцим реваншем, який відбувається зараз. України не стане теж. Рабство. Переслідування всіх проукраїнськи настроєних. Воркута і колима радісно відкриє перед нами свої ворота.

Я попереджав, ми всі попереджали про це з того моменту, як клоун подався в президенти. Але всім було байдуже. Що ж, не вмієте думати – пожинайте плоди.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України