Новини

Навіщо потрібні круглі печатки

Круглі печатки для документів

Печатки і штампи в Україні мають величезну значущість, адже більшість офіційних документів вважається недійсними, якщо не завірені ними. Також вони виконують роль захисту документів від підробок. Як правило, печатки підприємств, організацій, установ мають круглу форму. Така форма пов’язана з нормами, встановленими ще у радянські часи. Форму круглого штампу для документів мають персональні штампи лікарів, адвокатів, нотаріусів, державних реєстраторів, арбітражних керуючих, інженерів-проектувальників, архітекторів та представники інших професій.

Більшість з них мають діаметр 40 мм. Це стандарт, прийнятий у всьому світі. При цьому її діаметр робиться 38 мм, так як 40 мм поміщається не в кожне оснащення. Деякі круглі печатки мають інший розмір. У лікарів вони мають діаметр від 25 мм, нотаріусів, арбітражних керуючих, а також гербові печатки державних установ виготовляються діаметром від 45 до 50 мм.

Під всі загальноприйняті стандартні розміри використовуються як ручне, так і автоматичне оснащення. Печатка кругла автоматична являється сьогодні найбільш поширеним виробом, популярними виробниками є Colop, Shiny,Trodat.

Де купити круглу печатку?

У будь – якому з офісів нашої компанії https://olavtex.ua/contacts-ukr.html Ви зможете замовити круглу печатку. Наші спеціалісти швидко та якісно зможуть виготовити її для документів самого високого ступеню складності. Також нами надається послуга з виготовлення печатки у Вашій присутності, без доплати за терміновість. За час очікування, в комфортній обстановці, Вас пригостять чашечкою чаю чи кави, нададуть можливість скористатись безкоштовним доступом до інтернету.

Для виготовлення кліше круглих печаток нами використовується спеціальна гума та метод лазерного гравіювання відтиску. На виріб надається гарантія не менше 10 років, або 500 тисяч відбитків, при цьому, ціна на круглу печатку залишається доступною та невисокою. НПП «Олавтекс» пропонує якісні та професійні послуги з виготовлення:

  • круглих печаток для підприємств, юридичних осіб усіх форм власності;
  • круглих печаток ТОВ та фізичних осіб;
  • гербових круглих печаток державних органів, установ та організацій.

Переваги співпраці з Олавтекс

При зверненні в компанію НПП «Олавтекс» Ви зможете дізнатись, скільки коштує та чи інша модель штампу. Щоб купити круглу печатку, рекомендуємо задля безпеки особисто, або через довірену особу замовити виріб, відвідавши наш офіс. Ми забезпечимо якість, комфорт і конфіденційність. В зразках на нашому сайті представлено всі популярні види товару. Разом з тим, при замовленні виробів можемо врахувати смаки та індивідуальні вподобання, допоможемо при виготовленні круглої печатки скомпонувати оригінальний та неповторний дизайн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.