Діаспора

В італійських підручниках для дітей Крим – російській та відсутня згадка про війну

Як працює московська пропаганда в Італії

Як відомо, в Італії офіційно проживають півмільйона українців, або ж більше мільйона за неофіційними даними.

Ще відомо, що Італія офіційно не визнала окупацію Криму і підтримує санкції проти Росії за окупацію Криму і збройну агресію Росії на сході України. Але все це нівелюється, адже дітей вони вчать протилежного та навіть відвертої брехні.

На фото книжка з географії, якою навчається зокрема мій брат та інші сотні тисяч дітей в Італії.

У книзі є цілий розділ присвячений Україні, де написана відверта брехня, зокрема, що в Україні є дві офіційні мови – українська та російська. Що в Криму відбувся референдум про приєднання до Росії (і жодного слова про те, яким був той “референдум”, а в примітках пишуть, що ЄС не визнав анексію, але жодного слова про те, що сама Італія не визнала теж), а також що Донецьк і Луганськ через етнічні суперечки українців та російської меншості стали автономними, знову ж таки, жодного слова про збройну інтервенцію Росії, що офіційно визнає уряд Італії.

Мені цікаво, це так влада Італії піклується про понад мільйонну українську діаспору, нав’язуючи у підручниках тези з телеканалу Раша Тудей? Хто затверджував підручник, який суперечить офіційній позиції самої країни і містить просто брехливі твердження?

Не сумніваюсь, що подібні історії є і в інших країнах ЄС.

Олександр Аронець

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України