Діаспора

В Хорватії покарають українського інвест-банкіра, який прилетів на вертольоті з Італії полювати на кабанів

Приватний гелікоптер з українськими розпізнавальним знаками вдень 27 жовтня несподівано приземлився на дорогу загального користування поблизу Карловаця (Хорватія).

Місцеві жителі, які проходили повз, здивовано оглянули літальний апарат, в якому нікого не було, і викликали поліцію, яка незабаром приїхала й оточила гвинтокрил поліцейською стрічкою.

Невдовзі виявилося, що власник гелікоптера – Ігор Мазепа, генеральний директор інвестиційної компанії Concorde Capital, який хотів трохи розважитися – пополювати. Прибувши з Італії до Загреба, він без реєстрації приземлився біля Карловаця, щоб зі своєю компанією піти на полювання на кабана.

Почесний консул України в Хорватії Івіца Пирич , який є другом Мазепи, розповів, що він розмовляв з Мазепою, який сказав, що в протоколі сталася помилка, через що йому шкода, що він буде робити все, щоб подібне більше не повторювалося в майбутньому і щоб усі майбутні польоти виконувалися за всіма правилами.

На мисливця чекає серйозне покарання, зазначають хорватські медіа. “Цей політ обійдеться йому досить дорого, тому що йому доведеться заплатити великий штраф через порушення, але це не повинно бути великою проблемою для багатого інвестиційного банкіра”, – зазначає Jutarnji list.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України