Діаспора

Німеччина змінила правила ввезення свійських тварин для українських біженців

У Німеччині було відновлено стандартні правила для ввезення свійських тварин з України

Основна увага приділяється собакам, кішкам та тхорам, і для їх в’їзду дотримуються такі обов’язкові вимоги: мікрочіпування, наявність паспорта, документів про вакцинацію проти сказу та підтвердження наявності антитіл.

Ці нові умови ввезення домашніх тварин до Німеччини відповідають загальним стандартам, встановленим Європейським Союзом згідно з Регламентом (ЄС) № 576/2013.

Серед ключових вимог такі:

  • Ідентифікація тварин через татуювання або мікрочіп (транспондер).
  • Обов’язкова вакцинація від сказу. Дуже важливо, щоб вакцинація проходила до моменту мікрочіпування тварини, оскільки в ЄС не визнають вакцинацію тварин без мікрочіпу.
  • Проведення поточного серологічного дослідження з метою оцінки рівня антитіл проти сказу. Це дослідження має бути проведене після вакцинації, але не раніше ніж через місяць після неї і не пізніше ніж за три місяці до передбачуваної дати в’їзду.
  • Тварина має бути забезпечена сертифікатом про здоров’я згідно з встановленим законодавством ЄС або мати чинний паспорт, виданий однією з країн Європейського Союзу.

Стандарти були введені з метою забезпечення безпеки ввезення домашніх тварин до Німеччини та відповідають європейським стандартам зі здоров’я та ідентифікації тварин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України