Життя

Самі образливі і злопам’ятні знаки Зодіаку

Якщо вірити астрологам, в характері одних знаків Зодіаку ці риси білі виражені, тоді як у інших практично непомітні. Цікаво, хто з представників зодіакальної плеяди відрізняється образливістю і злопам’ятністю?

«Життя занадто коротке, щоб витрачати її на ворожнечу і запамятовувати образи!», сказала героїня відомого твору Шарлотти Бронте, прекрасна Джейн Ейр. Але сказати простіше, ніж зробити, а тому у нашому житті ми, то і справа, стикаємося з людьми образливими і злопамятными.

12. Стрілець

Стрільці люблять життя і в усьому намагаються розгледіти позитив. Напевно, тому їх відносять до найбільш неконфліктним знаків. Величезний вплив на це має характер Стрільця, адже ця людина завжди прямо говорити про те, що думає, не тримаючи «каменя за пазухою». Безумовно, і у Стрільця є свої больові точки, зачепивши які можна отримати в його особі серйозного ворога. Але цей чоловік не буде таїти злості, усміхаючись в обличчя, а чесно і відкрито висловить своєму ворогу зневагу.

11. Ваги

Доброзичливі і життєрадісні Ваги намагаються жити у мирі та злагоді з усіма. Конфлікти, які періодично трапляються у кожної людини, Ваги переживають болісно, а тому в будь-якій ситуації намагаються внести граничну ясність, залишивши за бортом образи і недомовки. Звичайно, як і будь-якої людини на Землі, Ваг можна образити. Але дай цій людині доброго співрозмовника, з яким можна «поплакатися в жилетку», як тут же з душі Ваг впаде важкий вантаж образи, і від нього не залишиться й сліду.

Причина, по якій навколишні не можуть про вас забути згідно вашого знаку Зодіаку – у нашій статті

10. Лев

Тримати злість і ображатися зовсім не в характері Лева. Це відкрита людина, яка не прагне нажитися за рахунок інших або насміхатися над ким-небудь. Тому конфліктує представник цього знака вкрай рідко. Між тим Леву хочеться, щоб ним захоплювалися, щоб його цінували, а якщо близькі люди, для яких він робить досить багато, цього не помічають, Лев дійсно може образитися. Але варто сказати йому кілька добрих слів, як він тут же розпливеться в щасливій усмішці. Мстивість також не в характері цих людей. Тих, хто завдасть Леву серйозну образу, він просто викреслює зі свого життя.

9. Овен

Овни занадто «товстошкірі» щоб тримати образу на людей, з якими вони конфліктують. А лається запальний Овен багато і часто, причому дуже голосно, з притаманною цій людині експресією. Але виплеснувши негатив, вже через годину представник цього знака повертається задоволений і життєрадісний, абсолютно не розуміючи, чому всі навколо похмурі і скривджені. Просто Овен зовсім не вміє тримати зла на інших людей. Більш того, в його характері першим підійти до кривдника і залагодити наявний конфлікт.

8. Діва

Діва, мабуть, самий тверезомислячий знак Зодіаку. Ця людина точно знає, що ображатися, значить витрачати свою життєву енергію даремно. А витрачати себе по дурницях ці люди зовсім не готові. Такі особистості адекватно сприймають критику і готові працювати над собою, якщо критика обґрунтована. Якщо ж хтось спробує образити Діву безпідставно, представник цього знака просто внесення його в «чорний список». Особам, що потрапили в цю когорту, відновити дружбу і довіру Діви вже не судилося ніколи.

7. Скорпіон

Скорпіонів не можна назвати образливими особистостями. Ці люди самі кого завгодно вженуть в депресію своїми уїдливими висловлюваннями і насмішками. А дражнити представника цього знака зважиться далеко не кожен, а ті, хто все ж зважаться, можуть готуватися до найгіршого. Скорпіони ніколи не покажуть образи, так як вважають це долею слабких, але вони помстяться, і помста їх буде жорстокою. Тільки помстившись, Скорпіони заспокояться і повернути собі внутрішній спокій.

6. Водолій

Водолії дуже наївні в плані людських стосунків, а тому, щоб образити цю людину, його потрібно образили в найкращих почуттях. Хоча, астрологи підозрюють, що це не наївність, а захисна реакція Водолія від жорстокостей світу. Напевно, саме того, представник цього знака рідко конфліктує, і практично ніколи не бере участь в зварювання і плітки. Якщо ж хтось завдасть йому справжню образу, Водолій не скаже у відповідь ні слова, і навіть не задумається про помсту, але спілкування з кривдником припинить назавжди.

5. Козеріг

Козероги дуже люблять себе і наївно ввжають ідеальними людьми. І якщо хтось порушить їх внутрішнє переконання, похитне віру в себе, на цю людину Козероги сильно образяться. Досить розкритикувати роботу Козерога, його смак і почуття естетики, як ставлення до критики тут же почне змінюватися. Козеріг не скаже прямо, що він вражений, але всі його поведінка відтепер буде свідчити саме про це. І виправити становище, навіть загладжуючи свою провину, надалі вже не вдасться. Критикан завжди буде асоціюватися у Козерога з образливими словами.

Якщо двом людям судилося бути разом, любов знайде спосіб з’єднати їх – вас зацікавить

4. Близнюки

Особистості цього знака – одні з тих, хто може ображатися з приводу. Володіючи досить скандальним характером, Близнюки, як ніби самі знаходять привід образитися на іншу людину, щоб у відповідь влаштувати скандал. Ці особини живуть емоціями, причому, як позитивними, так і негативними, а тому образливість і мстивість для них – звичайний стан. Тому не дивуйтеся, побачивши у Близнюка список заклятих ворогів або заставши їх за обмірковуванням плану помсти.

3. Телець

Образливість і недовірливість – характерні риси представників знаку Телець. Ці люди важко сприймають критику і легко можуть впасти в депресію через образливих слів зі сторони. У таких випадках Тельці замикаються в собі і починають займатися самоїдством. Така рису дуже псує життя представникам даного знаку і заважає їм відчувати радість життя. І якщо поруч з Тільцем не з’явиться людина, яка буде постійно підбадьорювати і вселяти в нього впевненість, нічого хорошого в житті цієї людини може так і не відбутися.

2. Риби

Образливість – коник представників знаку Риби. Що відбувається в голові Ріб достеменно невідомо нікому, але тільки слова або дії близької людини перестають відповідати очікуванням Риб, ті вмить ображаються. У такі моменти вони замовкають і всім поглядом виявляють свою образу. Близькій людині доводиться докласти чимало зусиль, щоб спочатку зрозуміти, на що образився представник цього знаку, а потім спробувати виправити становище.

1. Рак

Складно знайти людину, більш образливого, ніж Рак. Ці люди здатні побачити насмішку навіть у словах похвали, і смертельно образитися на близької людини через будь-яку дрібницю. Причому життя показує, що образа – це спосіб Раку звернути на себе увагу і отримати порцію вибачень. В силу слабкого і нерішучого характеру, образливість залишається один з дієвих способів цієї людини взаємодіяти з оточуючими. Від тільки з годиною навіть близькі люди втомлюються миритися з Раком і просити у нього вибачення за неіснуючі образи. З таким підходом легко можна залишитися на самоті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України