Справжні чоловіки знають: однієї жінки цілком достатньо

Вам не потрібна «дитина», яка занадто загралася.

Рано чи пізно чоловікові потрібно подорослішати. Людину, якій подобається обманювати і зустрічатися з кількома жінками одночасно, не можна назвати зрілою. Цілком можливо, у нього серйозні проблеми і його спосіб життя – це спосіб втекти від реальності. Може бути, він просто не бажає дорослішати. Як бі ті ні було, але зрілий чоловік у відносинах схиляється до моногамії.

Ви зустрічаєтеся з людиною, яка відмовляється від серйозних відносин? Швидше за все, це не ваш чоловік. Вісь кілька ознак незрілого людини, які допоможуть вам зробити певні висновки:

Такий чоловік не усвідомлює цінності справжньої любові.

Захопитися і пізніше щиро полюбити – це найбільший подарунок, який робить нам життя. Істинна любов завжди була і буде набагато прекрасніше відносин без будь-яких зобов’язань. Чоловік, нездатний усвідомити цінність однієї жінки, не знає, що таке справжня любов.

Жінка, яка вважає, що з часом поведінка незрілої чоловіки зміниться, може зіткнутися з травматичними для себе наслідками. Вона не зможе змінити людину… Хіба що чоловік сам вирішить, що хоче серйозних і стабільних відносин.

Такий чоловік не цінує і не поважає вас.

Для того, щоб присвятити собі відносинам з однією жінкою, чоловік повинен бачити в своїй обраниці щось особливе. Коли він справді цінує і вважає її своєю єдиною, він ставиться до відносин дбайливо і серйозно.

Прочитайте про 5 способів уникнути синдрому «хорошої дівчинки» у нашій статті

Звичайно ж, цукерково-букетний період не може тривати вічно. Якщо відносини продовжують розвиватися, зв’язок між двома людьми міцніє. На цій стадії і чоловік, і жінка вже розгледіли щось примітне один в одному. Якщо цього не відбулося і не відбувається, значить, відносин в принципі не було, і немає.

І якщо він кидається від однієї подрузі до іншого, значить, він не здатний поважати або цінувати свою передбачувану другу половинку. Навіщо витрачати час на таку людину?

Такого чоловіків ніколи не буває поруч, коли в ньому виникає потреба.

В житті бувають і злети, і падіння. Іноді період падіння може затягнутися. Чоловік, налаштований серйозно, не дозволить труднощів зруйнувати відносини. Він буде поруч з обраницею в непрості часи. Він пройде з нею через всі темні часи. Він не здасться так просто.

Якщо людина здатна бути поруч у важку хвилину, це хороший знак. Він, швидше за все, не буде брехати і за спиною у вас зустрічатися з іншими. Тому що якщо є стільки простих варіантів, навіщо ж залишатися зі складним?

Такий чоловік не прагне проводити з вами як можна більше часу.

Чоловік, який дійсно хоче бути з однією обраницею, не буде витрачати час на нескінченні пошуки нових любовних захоплень. Ні, він буде проводити цей час з дівчиною, у відносинах з якою щиро зацікавлений.

З кожним побаченням він буде відкривати для себе щось нове і чудове в цій жінці.

Якщо чоловік не бачить сенсу проводити з вами достатньо часу, то (швидше за все) він не прагне зав’язати міцні відносини.

Виникає запитання: чи такий чоловік вірний вам?» Якщо ви вже не раз задавали собі таке питання, швидше за все, це не ваш чоловік.

Такий чоловік швидко втрачає інтерес до жінки.

Зустрічатися – значить пізнати один одного ближче. Коли дві людини щиро люблять один одного, їм хочеться все робити разом. Як тільки відносини переходять на наступний етап і стають більш серйозними, ні чоловік, ні жінка не шукають розваг на стороні.

Впізнаєте себе? Незвичайні звички дівчат за знаком зодіаку у нашій статті

Зв’язок між партнерами поступово міцніє. Якщо цього не відбувається, значить, про стосунки в принципі говорити не доводитися.

Продовжуючи проводити час разом, партнери розвивають відносини. Все це повинно відбуватися за бажанням, а не з примусу. Якщо чоловік щиро зацікавлений, він буде робити все для того, щоб не дати іскру любові згаснути.

Словом, вам потрібен зрілий чоловік. Вам не потрібен «дитина», який загрався. Така людина не зможе бути для вас надійним супутником життя. Спочатку йому потрібно подорослішати.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh