Якщо двом людям судилося бути разом, любов знайде спосіб з’єднати їх

Наскільки годиною солодка і непередбачувана любов. Ви ніколи не знаєте напевно, де і як вона вас підстереже…

Вона може полягати у раптовій зустрічі поглядами в напхом напханому залі, несподіваної зустрічі на вулиці, або випадкове знайомство на вечірці, на яку ви навіть не збиралися йти (але все-таки пішли). Найнесподіваніші і випадкові події у вашому житті можуть стати тією іскрою, з якої у вашому серці спалахне неймовірне, сонячне полум’я.

Навіть самі, здавалося б, звичайні і нудні моменти у вашому житті можуть створити потужний, швидкий каскад подій, які кардинально змінять ваше життя, і завершуватися наданням вами того, про що ви вже й забули мріяти — істинної любові.

Однак навколо нас безліч людей, щиро переконаних, що лише вони самі — ковалі власного щастя. Вірять, що їхнє життя, і все що наповнюють її події залежать від них, і тільки від них самих. Що якщо хтось хоче чогось досягти, він повинний брати ноги в руки, і приймати активну участь у наданні життя потрібної форми і підпорядкуванні долі власної непохитній волі.

Що особисті відносини з’єднання є в нашому житті лише тоді, коли ми напружено і постійно над ними працюємо.

І хоча здебільшого я не можу не погодитися з ними, все-таки вірю, що люди з’являються на нашому життєвому шляху далеко не просто так, і з деякими з них нам судилося зустрітися з самого початку часів.

Анітрохи не заперечую того факту, що для того, щоб полюбити когось ще, і привернути до себе хороших людей, спершу потрібно полюбити самого себе, і зрозуміти, хто ви і чого хочете. Я не заперечую того, що над будь-якими особистими відносинами потрібно працювати, якщо ви не хочете щоб вони зів’ялі і розсипалися пилом.

Наша всесвіт велика, і в ній завжди є місце дечому куди більш великого, ніж ми, люди.

Може, ви й не вірите в долю, але все в нашому житті відбувається не просто так.

Голос мого серця говорити мені про це раз за разом, коли я до нього прислухаюся — так, що йому не можна не повірити.

У цьому світі немає випадкових подій, немає сліпий удачі, немає нічого навіть близько схожого на це.

І якщо двом людям судилося бути разом, то вони будуть раз за разом зустрічатися — нібито випадково, раз за разом натрапляти, поки не змиряться з неминучим, і не виявляться один у одного в обіймах.

І якщо вони не будуть противитися руці долі, все у них буде дуже добре.

Які б почуття ці люди зараз не відчували до кого-то ще, через які прикрощі та негаразди їм ні доводилося пройти, якщо вони дійсно повинні бути разом, частка рано чи пізно неодмінно скаже своє вагоме слово, і з часом розрізнені частини їх життів складуться, немов пазл, що розкинулость перед ними міст, що з’єднання єднує два люблячих серця.

І неважливо, чи ви вірите в любов, або переконані, що ви, і тільки ви творите свою долю, знайте, що в нашому світі існує велика сила, непідвладна нашому контролю, допомагає нам зустрітися з тими, з ким нам судилося бути разом.

Так що не відмовляйтеся від свого прагнення до любові.

Я знаю, що іноді вам здається, що вона недосяжна, і ви просто бігаєте колами, ні на сантиметр не наближаючись до мети, але повірте мені, яким би непростим і тернистим був ваш шлях, наприкінці вас чекає нагорода, про яку ви й мріяти не могли. Десь там, в цьому величезному світі, так само, як і ви, поневіряється без любові хтось, хто поділяє ті ж переконання, ті ж думки, ті ж ідеї, і навіть ті ж страхи і сумніви, що і ви.

І цей «хтось» так само відчайдушно шукає… вас. І хоча ві обидва і не знаєте про це, всесвіт вболіває за вас, і зробить все, щоб ви зустрілись.

Так що потерпіть ще зовсім трохи. Дайте долі шанс.

Повірте, якщо двом людям судилося бути разом, любов неодмінно знайде спосіб з’єднати їх.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh