Життя

Якщо двом людям судилося бути разом, любов знайде спосіб з’єднати їх

Наскільки годиною солодка і непередбачувана любов. Ви ніколи не знаєте напевно, де і як вона вас підстереже…

Вона може полягати у раптовій зустрічі поглядами в напхом напханому залі, несподіваної зустрічі на вулиці, або випадкове знайомство на вечірці, на яку ви навіть не збиралися йти (але все-таки пішли). Найнесподіваніші і випадкові події у вашому житті можуть стати тією іскрою, з якої у вашому серці спалахне неймовірне, сонячне полум’я.

Навіть самі, здавалося б, звичайні і нудні моменти у вашому житті можуть створити потужний, швидкий каскад подій, які кардинально змінять ваше життя, і завершуватися наданням вами того, про що ви вже й забули мріяти — істинної любові.

Однак навколо нас безліч людей, щиро переконаних, що лише вони самі — ковалі власного щастя. Вірять, що їхнє життя, і все що наповнюють її події залежать від них, і тільки від них самих. Що якщо хтось хоче чогось досягти, він повинний брати ноги в руки, і приймати активну участь у наданні життя потрібної форми і підпорядкуванні долі власної непохитній волі.

Що особисті відносини з’єднання є в нашому житті лише тоді, коли ми напружено і постійно над ними працюємо.

І хоча здебільшого я не можу не погодитися з ними, все-таки вірю, що люди з’являються на нашому життєвому шляху далеко не просто так, і з деякими з них нам судилося зустрітися з самого початку часів.

Анітрохи не заперечую того факту, що для того, щоб полюбити когось ще, і привернути до себе хороших людей, спершу потрібно полюбити самого себе, і зрозуміти, хто ви і чого хочете. Я не заперечую того, що над будь-якими особистими відносинами потрібно працювати, якщо ви не хочете щоб вони зів’ялі і розсипалися пилом.

Наша всесвіт велика, і в ній завжди є місце дечому куди більш великого, ніж ми, люди.

Може, ви й не вірите в долю, але все в нашому житті відбувається не просто так.

Голос мого серця говорити мені про це раз за разом, коли я до нього прислухаюся — так, що йому не можна не повірити.

У цьому світі немає випадкових подій, немає сліпий удачі, немає нічого навіть близько схожого на це.

І якщо двом людям судилося бути разом, то вони будуть раз за разом зустрічатися — нібито випадково, раз за разом натрапляти, поки не змиряться з неминучим, і не виявляться один у одного в обіймах.

І якщо вони не будуть противитися руці долі, все у них буде дуже добре.

Які б почуття ці люди зараз не відчували до кого-то ще, через які прикрощі та негаразди їм ні доводилося пройти, якщо вони дійсно повинні бути разом, частка рано чи пізно неодмінно скаже своє вагоме слово, і з часом розрізнені частини їх життів складуться, немов пазл, що розкинулость перед ними міст, що з’єднання єднує два люблячих серця.

І неважливо, чи ви вірите в любов, або переконані, що ви, і тільки ви творите свою долю, знайте, що в нашому світі існує велика сила, непідвладна нашому контролю, допомагає нам зустрітися з тими, з ким нам судилося бути разом.

Так що не відмовляйтеся від свого прагнення до любові.

Я знаю, що іноді вам здається, що вона недосяжна, і ви просто бігаєте колами, ні на сантиметр не наближаючись до мети, але повірте мені, яким би непростим і тернистим був ваш шлях, наприкінці вас чекає нагорода, про яку ви й мріяти не могли. Десь там, в цьому величезному світі, так само, як і ви, поневіряється без любові хтось, хто поділяє ті ж переконання, ті ж думки, ті ж ідеї, і навіть ті ж страхи і сумніви, що і ви.

І цей «хтось» так само відчайдушно шукає… вас. І хоча ві обидва і не знаєте про це, всесвіт вболіває за вас, і зробить все, щоб ви зустрілись.

Так що потерпіть ще зовсім трохи. Дайте долі шанс.

Повірте, якщо двом людям судилося бути разом, любов неодмінно знайде спосіб з’єднати їх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fourteen + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.