Будьте достатня сильною, щоб залишити позаду людину, яка вас не заслуговує

Коли ви залишаєтеся з тим, хто вас не поважає, це зовсім не доброта до цієї людини – це жорстокість проти вас самих. Не дозволяйте нікому користуватися вашим умінням прощати.

Вас оточує безліч людей. Серед них є ті, хто вас люблять і шанують, і ті, хто ніколи не будуть поводитись з вами так, як ви того заслуговуєте. Потрібно мати вміння вчасно йти геть від людей, які не цінують вас, навчитися не так-то просто, але це обов’язково потрібно це зробити.

Не дозволяйте нікому користуватися вашою добротою і умінням прощати. Ви заслуговуєте отримувати від життя лише найкраще, так що не дозволяйте негідним людям позбавляти вас цього. Будьте сильною жінкою — достатня сильною, щоб залишити позаду чоловіка, який вас просто не заслуговує.

Ви не заслуговуєте на те, щоб бути чиїмось запасним варіантом.

Ви — приголомшлива жінка. І якщо хтось цього не помічає… що ж, тоді йому просто не місце у вашому житті. Ви заслуговуєте на те, щоб бути на першому місці у вашого супутника життя, а не тою, кому можна подзвонити, коли більше ніхто не відгукується, і хто завжди з радістю візьме трубку.

Чоловік, що надходить з вами подібним чином, не заслуговує ні часу, ні вашої енергії, ні вашої любові.

Якщо він дзвонить вам лише тоді, коли йому самотньо холодної вночі, коли він п’яний, або після розставання з черговою пасією, що вирішила послати його під три чорти, тоді насправді йому на вас, загалом-то, наплювати. Він просто токсичний людина, яка використовує вас тому, що знає — йому це зійде з рук. Не дозволяйте нікому звертатися з вами таким чином.

Ви заслуговуєте бути з людиною, яка буде працювати над вашими відносинами.

Чого варті ваші стосунки, якщо над ними працює лише одна людина — ви самі? Якщо все буде і далі продовжуватися подібним чином, у вас нічого не вийде, як би ви не намагалися. Ви не можете все тягнути на собі, вам не потрібен емоційний нахлібник, а повноцінний партнер.

Чоловік, не готовий працювати разом з вами над вашим спільним майбутньому — не та людина, з якою вам варто проводити залишок життя. Він повинен аоказувати вам, що йому не все одно. Має на рівних допомагати вам справлятися з з’єднання являються труднощами.

Ви не можете турбуватися тільки про інших.

Це просто чудово, що ви вмієте піклуватися про інших людей. Це одна з ваших найкращих та гідних рис характеру. Але, незважаючи на це, ви повинні навчитися піклуватися про себе. Інакше в чому сенс вашого співчуття і розуміння, якщо ви не можете проявити їх до себе?

Коли ви залишаєтеся з кимось, хто вас не поважає, не любити і не цінує, то це зовсім не доброта до цієї людини – це жорстокість проти вас самих. Хоча у вас і може залишатися бажання і далі бути з ним, продовжуючи дарувати йому свою любов, це не завжди є найкращим вибором.

Якщо він забирає у вас все, що ви йому даєте, і натомість не дає нічого, вам варто зупинитися і добре подумати про те, чи дійсно вам потрібен цей чоловік у вашому житті.

Ві неймовірна, прекрасна і сильна жінка – навіть якщо годину від годині вам здається, ніби це не так. І ви заслуговуєте на ті, щоб у вашому житті був чоловік, який розуміє, чого ви стоїте, і готовий разом з вами працювати над вашими відносинами. А якщо він не готовий це робити, тоді вам потрібно навчитися бути достатня сильною, щоб залишати такі відносини там, де їм і місце – в минулому.

Так, іноді відпустити когось може бути дуже непросто, але це те, що всім нам потрібно навчитися робити для себе.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh