Життя

Будьте достатня сильною, щоб залишити позаду людину, яка вас не заслуговує

Коли ви залишаєтеся з тим, хто вас не поважає, це зовсім не доброта до цієї людини – це жорстокість проти вас самих. Не дозволяйте нікому користуватися вашим умінням прощати.

Вас оточує безліч людей. Серед них є ті, хто вас люблять і шанують, і ті, хто ніколи не будуть поводитись з вами так, як ви того заслуговуєте. Потрібно мати вміння вчасно йти геть від людей, які не цінують вас, навчитися не так-то просто, але це обов’язково потрібно це зробити.

Не дозволяйте нікому користуватися вашою добротою і умінням прощати. Ви заслуговуєте отримувати від життя лише найкраще, так що не дозволяйте негідним людям позбавляти вас цього. Будьте сильною жінкою — достатня сильною, щоб залишити позаду чоловіка, який вас просто не заслуговує.

Ви не заслуговуєте на те, щоб бути чиїмось запасним варіантом.

Ви — приголомшлива жінка. І якщо хтось цього не помічає… що ж, тоді йому просто не місце у вашому житті. Ви заслуговуєте на те, щоб бути на першому місці у вашого супутника життя, а не тою, кому можна подзвонити, коли більше ніхто не відгукується, і хто завжди з радістю візьме трубку.

Чоловік, що надходить з вами подібним чином, не заслуговує ні часу, ні вашої енергії, ні вашої любові.

Якщо він дзвонить вам лише тоді, коли йому самотньо холодної вночі, коли він п’яний, або після розставання з черговою пасією, що вирішила послати його під три чорти, тоді насправді йому на вас, загалом-то, наплювати. Він просто токсичний людина, яка використовує вас тому, що знає — йому це зійде з рук. Не дозволяйте нікому звертатися з вами таким чином.

Ви заслуговуєте бути з людиною, яка буде працювати над вашими відносинами.

Чого варті ваші стосунки, якщо над ними працює лише одна людина — ви самі? Якщо все буде і далі продовжуватися подібним чином, у вас нічого не вийде, як би ви не намагалися. Ви не можете все тягнути на собі, вам не потрібен емоційний нахлібник, а повноцінний партнер.

Чоловік, не готовий працювати разом з вами над вашим спільним майбутньому — не та людина, з якою вам варто проводити залишок життя. Він повинен аоказувати вам, що йому не все одно. Має на рівних допомагати вам справлятися з з’єднання являються труднощами.

Ви не можете турбуватися тільки про інших.

Це просто чудово, що ви вмієте піклуватися про інших людей. Це одна з ваших найкращих та гідних рис характеру. Але, незважаючи на це, ви повинні навчитися піклуватися про себе. Інакше в чому сенс вашого співчуття і розуміння, якщо ви не можете проявити їх до себе?

Коли ви залишаєтеся з кимось, хто вас не поважає, не любити і не цінує, то це зовсім не доброта до цієї людини – це жорстокість проти вас самих. Хоча у вас і може залишатися бажання і далі бути з ним, продовжуючи дарувати йому свою любов, це не завжди є найкращим вибором.

Якщо він забирає у вас все, що ви йому даєте, і натомість не дає нічого, вам варто зупинитися і добре подумати про те, чи дійсно вам потрібен цей чоловік у вашому житті.

Ві неймовірна, прекрасна і сильна жінка – навіть якщо годину від годині вам здається, ніби це не так. І ви заслуговуєте на ті, щоб у вашому житті був чоловік, який розуміє, чого ви стоїте, і готовий разом з вами працювати над вашими відносинами. А якщо він не готовий це робити, тоді вам потрібно навчитися бути достатня сильною, щоб залишати такі відносини там, де їм і місце – в минулому.

Так, іноді відпустити когось може бути дуже непросто, але це те, що всім нам потрібно навчитися робити для себе.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України