Війна РФ проти України

Рівненщина готується провести в останній шлях свого Героя – бійця, батька Олексія Капустяна

1 грудня орієнтовно о 15:00 Олексія привезуть додому в с.Кринички Гощанського району і відбудеться панахида панахида. Поховають воїна в понеділок 2 грудня. Прощання розпочнеться об 11:00 в його домі.

Олексій Капустян загинув в районі с.Ужівка, Новоазовського району 29 листопада 2019 від кулі снайпера. Йому було 26 років.

30 листопада, 1 та 2 грудня 2019 року у Гощанському районі оголошено Днями жалоби.

Сержант Капустян Олексій Віталійович (позивний Капуста) народився 18 жовтня 1993 року в селі Кринички Гощанського району Рівненської області. Навчався в Тучинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті. На війні Олексій з 2014 року. Неодноразово повертався додому, але поки ворог на порозі не міг залишатися осторонь і знову підписував контракт та вирушав на фронт. Воював в складі 2-го окремого батальйону територіальної оборони Рівненської області “Горинь”, потім у 30-й бригаді, 24-й ОМБр, 130-му окремому розвідбаті. Воював на Світлодарській дузі, поблизу Мар’їнки, в інших гарячих точках. Коли 24-у бригаду вивели на ротацію, Олексій вирішив залишитись і наразі служив за контрактом у 8 окремому батальйоні 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Він жив з Україною в серці

Був справжнім патріотом і ідейним бійцем, для якого Батьківщина дійсно понад усе, понад будь-які гроші чи посади. Якщо заради перемоги потрібно було не вилазити з окопів, Олексій був готовий це робити і воювати за Україну до кінця. Ніколи не скиглив і не жалівся на важкі побутові умови. Хоробрий і грамотний воїн, який володів різними видами зброї, відповідальний, витривалий. І в той же час він був доброю, світлою і веселою людиною, хорошим другом та люблячим батьком. Олексій залишив по собі незабутній слід в душах всіх, хто його знав.

Вдома на Олексія чекали мама та маленька донечка.

Вічна і світла пам’ять Герою! Щирі співчуття рідним і близьким.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України