Авторські статтіЗдоров'я

Справи, які не можна робити після їжі

Що ви зазвичай робите після прийому їжі? П’єте чай, палите або лягаєте відпочити?

Статистика свідчить: більшість людей після їжі приймають горизонтальні положення, щоб подивитися телевізор або годинку подрімати. А адже ця шкідлива звичка може призвести до серйозних хвороб ШЛУНКОВО-кишкового тракту і порушення травлення!

Ось список з 5 справ, які вкрай не рекомендується робити після їжі:

Курити

Багато людей знають, що куріння вкрай шкідливо для їх здоров’я і все ж вони до цих пір продовжують жити з цією жахливою звичкою, і вони навіть роблять це прямо після їжі.

Дуже важливо, щоб чекати кілька годин після їжі, а потім викурити сигарету, тому що сигарети містять нікотин, який зменшує кількість кисню, яка необхідна для травлення, тім самим дозволяючи організму поглинати більше канцерогенів, ніж зазвичай.

За даними деяких досліджень, куріння після їжі однієї цигарки завдає такої ж шкоди як від 10 викурених сигарет відразу. Крім того, це може збільшити ризик розвитку раку легенів і раку кишечника.

Є фрукти

Кращий час для споживання фруктів є годину перед їжею, на голодний шлунок із-за того, що фрукти вимагають різних ферментів, щоб смороду могли перетравитися.

Крім того, цукру, які містяться у фруктах, потрібно більше години, щоб він міг бути повністю поглинутим. Варто згадати, що ви отримаєте набагато більше користі від всіх поживних речовин, клітковини і інших цукрів, коли ваш шлунок порожній.

Що робити, коли болить голова в потилиці – про це у нашій статті

Вживання в їжу фруктів після їжі, може викликати печію, розлад шлунка і відрижку.

Спати

Якщо ви лягайте спати відразу після прийому їжі, ви будете відчувати дискомфорт, здуття живота і проблеми зі сном, тому що це змушує ваш шлунок інтенсивно працювати протягом ночі.

Університет Яніни медичної школи провів дослідження, в якому довели, що люди, які не лягали спати після їжі, малі значно менший ризик виникнення інсульту.

Таким чином, рекомендується не їсти принаймні 2-3 години перед сном.

Душ

Душ відразу після їжі збільшує кровотік в ногах і руках, тим самим зменшуючи приплив крові в шлунку. Це послабити вашу травну систему і може призвести до болів в животі.

Пити чай

Ви ніколи не повинні пити чай відразу після їжі, тому що це завадить поглинанню заліза. Чай містить дубильні кислоти, які зв’язки язуватися із залізом і білком у нашій їжі.

Це науково доведено, що в більшості випадків це призводить до 87% зниження абсорбції заліза. А дефіцит заліза може призвести до анемії, тим самим викликаючи блідість шкірних покривів, поганий апетит, біль у грудях, холодні руки і ноги, запаморочення, слабкість, і постійну втому.

Таким чином, можна зробити висновок, що є певні речі, які вам слід уникати відразу ж після прийому їжі

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України