Авторські статтіЗдоров'я

Вчені виявили позитивний момент від помірного вживання спиртного

Якщо люди в нормальній кількості вживають алкоголь, то вони набагато рідше потрапляють в лікарню, ніж непитущі і алкоголіки.

Вчені заявили, що знайдений плюс від помірного вживання спиртного. Статистика показала, що італійці, які дозовано п’ють алкоголь, набагато рідше потрапляють в лікарню, ніж люди, які не вживають або зловживають спиртним. Фахівці, звичайно, не закликають людей починати пити такі напої, але вони впевнено заявляють, що до впливу алкоголю на організм варто відноситься не однозначно. До цього фахівці ООН повідомили, що навіть маленька кількість алкоголю згубно впливає на організм, викликаючи різні захворювання. Однак експерти з США кажуть, що не все так однозначно. Протягом семи років учені спостерігали за 21 тисячею італійців. Це було необхідно, щоб зрозуміти як шкідливі звички, дієти та інші фактори впливають на розвиток хвороб серця і судин.

За все це час випробовувані потрапляли в лікарню всього 13 тисяч разів. З’ясувалося, що на захворювання алкоголь не впливав. Результати дослідження показали, що в клініку потрапляли тільки ті люди, які пили в день більше 48 грам спиртного. Зазначимо, що в цей час непитущі набагато частіше були пацієнтами лікарень. Фахівці кажуть, що з приводу впливу невеликої кількості спиртного на організм неоднозначно. Однак вплив вина потрібно окремо вивчати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України