Авторські статті

Евакуйовані українці «подякували співвітчизникам за теплий прийом»

Українці, напередодні евакуйовані з Китаю на своїх сторінках у соцмережах розповіли, як їх приймали на батьківщині. За словами деяких з них, вони досі не можуть повірити в дику реальність того, що відбувається в Україні.

Наприклад, користувач valerka 00:21 опублікував stories в Instagram і показав, як їде в автобусі, а поруч чути удари у вікно і дзвін скла. «Це автобус, в якому були всі евакуйовані дітки. Питання. Що з вами, “люди”???», – написав він. Дівчина Анастасія, яка також їхала в цьому автобусі, розмістила на своїй сторінці фотографію розбитого вікна. «Не думала, що наша країна настільки гнила. Нам дуже страшно», – підкреслила дівчина. Інші евакуйовані громадяни пишуть, що знаходяться в стані шоку, їм навіть нічого сказати, хіба що подякувати за гостинність.

Українка, яка їхала в цьому автобусі разом з дітьми, журиться, що діти були змушені дивитися на все це і переживати разом з дорослими, і їй соромно, що вони це побачили. Нагадаємо, що багато блогери, експерти і політологи вкрай емоційно відреагували на інцидент у Нових Санжарах. На своїх сторінках у соцмережах вони пишуть, що деякі українці остаточно втратили всю людяність, і ні про який патріотизм не може бути й мови.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України