«Не було креативних роликів»: журналіст розповів, яка помилка влади призвела до подій в Нових Санжарах

Вчорашнє божевілля в Нових Санжарах Полтавської області свідчить про повний провал влади та її нездатнысть вирішувати найменші позаштатні ситуації. Про це у своїй статті пише головний редактор видання «Факти» Ярослав Жаренов. За його словами, протягом місяця після того, як влада оголосила про готовність евакуювати українців, серед населення нагніталася істерія з приводу коронавірусу. Не останню роль в цьому зіграли також російські ЗМІ.

Журналіст пише, що протести в Винниках, Нових Санжарах та інших селищах означають, що керівництво країни взагалі не зробило нічого, щоб заспокоїти населення. Комунікація з суспільством не провальною за всіма напрямами. Причому лікарі та люди з професійною підготовкою і необхідними знаннями влаштовували страйки і відмовлялися працювати.

У зв’язку з цим Жаренов згадав про передвиборчу кампанію Зеленського, коли в хід йшли креативні ролики, спеціальна реклама та інші інструменти для залучення виборців. «Зе-команда постійно запускала ролики з поясненням бюрократичних моментів, як наприклад: зміна місця голосування або які документи потрібні для того, щоб віддати голос. А тут нічого. Ні тобі пояснення на відео, ні інфографіки з докладним поясненням», — заявив журналіст.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh