Авторські статті

«Не було креативних роликів»: журналіст розповів, яка помилка влади призвела до подій в Нових Санжарах

Вчорашнє божевілля в Нових Санжарах Полтавської області свідчить про повний провал влади та її нездатнысть вирішувати найменші позаштатні ситуації. Про це у своїй статті пише головний редактор видання «Факти» Ярослав Жаренов. За його словами, протягом місяця після того, як влада оголосила про готовність евакуювати українців, серед населення нагніталася істерія з приводу коронавірусу. Не останню роль в цьому зіграли також російські ЗМІ.

Журналіст пише, що протести в Винниках, Нових Санжарах та інших селищах означають, що керівництво країни взагалі не зробило нічого, щоб заспокоїти населення. Комунікація з суспільством не провальною за всіма напрямами. Причому лікарі та люди з професійною підготовкою і необхідними знаннями влаштовували страйки і відмовлялися працювати.

У зв’язку з цим Жаренов згадав про передвиборчу кампанію Зеленського, коли в хід йшли креативні ролики, спеціальна реклама та інші інструменти для залучення виборців. «Зе-команда постійно запускала ролики з поясненням бюрократичних моментів, як наприклад: зміна місця голосування або які документи потрібні для того, щоб віддати голос. А тут нічого. Ні тобі пояснення на відео, ні інфографіки з докладним поясненням», — заявив журналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України